LV RU
www.sudzibas.lv MFD Veselības centrs Pārdaugava Arodārstu nezināšana par savu darba laiku un reģistratūras cilvēka nekompetence

РешеноMFD Veselības Centrs Pārdaugava - Arodārstu nezināšana par savu darba laiku un reģistratūras cilvēka nekompetence

Veicot ovp pārbaudes arodārsts pateica, ka jaunajā gadā, 2. Janvārī, varu braukt pakaļ savam slēdzienam (precizēju, ka pēc plkst.19) . Ierodoties iepriekš norunātajā laikā, secinu, ka pieņemšana pie arodārsta ir slēgta, un reģistratūrā cilvēks atļaujas aizbildināties, ka cilvēks ir sajaucis pieņemšanas laikus svētku dēļ. Rezultātā 1h ceļā pavadīta bez rezultāta - slēdziena, un attieksme reģistratūrā ir uzbrūkoša un pārmetošana. Saprotu, ka var būt visādi iemesli, bet tomēr ir jābūt profesionāliem savā profesijā. Paldies mfd, zaudējāt vienu klientu!

02.01.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена MadaraSs 07.01.2019

Saruna ar vadītāju.

M

Комментарии (2)

M MadaraSs 07.01.2019

Sūdzība atrisināta - saruna ar vadītāju.

A AntraL 03.04.2020

2020. gada 2. aprīlī veicu retgena uzņēmumu lauztajai pēdai, pēc ģipša noņemšanas. Par pakalpojumu samaksāju 28 EUR, kā atbildi saņēmu e-pastā rindiņu ar slēdzienu no radioloģes Elita Maļarenko "Kreisās pēdas 4 MT kaula proksimālās metaepifīzes lūzums kosolidācijas fāzē". Diemžēl pašu retgena uzņēmumu, ar kuru aiziet konsultēties pie traumataloga vai fizioterapēta,MFD atteicās izsniegt, tas maksāšot vēl 14 EUR.
Tā ir visīstākā krāpniecība, neuzķeraties uz to. Ejiet uz ARS vai jebkur citur! Pakalpojums būs lētāks - tikai 14 EUR un Jūs saņemsiet pieeju izmeklējumu rezultātiem DataMed portālā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы