www.sudzibas.lv Mego Tukšs iepakojums

Mego.lv - Tukšs iepakojums

Sveiki, tā pat nav sūdzība, bet sāpīgi, jo nav pirmā reize. Šovakar iegādājos mob. Telefona lādētāju, bet atnākot mājās konstatēju, ka kaste ir tukša😢 un tā nav pirmā reize, pirmoreiz iztrūka austiņas. Atgriežoties veikalā, visdrīzāk, neko nepanāktu... Jo, es viņas varēju izņemt ārā pie veikala vai arī mājās, nevar vairs neko pierādīt. Jautājums pie veikala vadības, vai tiešām nevar pielikt paziņojumu pie preces, lai pirms pirkšanas pārbauda? Kāpēc man jāmaksā tāda nauda par iepakojumu? Šoreiz tiešām sirds sāp...

D

Комментарии (4)

Debesis Vējā 28.04.2022

Pēc svara nejūti, kā tukša kaste? Skan pēc meliem...

Debesis Vējā 28.04.2022

"Šoreiz tiešām sirds sāp..." galvēnājs lai ānuss nesāpētu

Good Intentions 28.04.2022

Ja tiešām tukša, tad iespējams kāds zaglis pagrābstijās.

P Palīgs neskaidrajiem 28.04.2022

Nu ja bija jau viena reize, kāpēc jāiet vēlreiz izmēģināt? Man teiksim laika gaitā galvā ir izveidojies saraksts ar kantoriem, kur principā vairs neko neiegādājos.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы