LV RU
www.sudzibas.lv Mego Veikala slēgšana

Mego - Veikala slēgšana

Par nožēlu Talsos tiek slēgts vienīgais Mego veikals. Vienīgais zināmais iemesls ir patreizējo telpu sliktais stāvoklis. Nav saprotams, kādēļ netiek meklētas citas telpas. Veikals vietējiem iedzīvotājiem ir ļoti iecienīts. Darbu zaudē daudz cilvēku. Patiesi skumji!

12.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Комментарии (5)

T Turkey901 12.01.2020

Gan jau veikals strādāja tuvu "pa nullēm" un tika izlemts, ka tā būs labāk slēgt, nekā investēt jauno telpu, kas neko īsti nepelnīs, remontā un sagatavošanā darbam.

BondsBonds 12.01.2020

Ja labi veikali slēdzas pilsētā, tā ir slimta zīme.

L Linda_J 12.01.2020

Šis šaubīgais portāls neko nerisina. Mēģiniet grieztiiespašvaldībā vai pie veikala virsvadības. Viņu kontakti noteikti ir atrodami mājas lapā.

BondsBonds 12.01.2020

Pašvaldība atvērs savu mego? Meb

BondsBonds 12.01.2020

Veikala vadību var netraucēt. Ne viena vai divas personas pieņem tādu lēmumu. Zem tā ir matematika, tirgus realitātes, lv demogrāfija.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы