LV RU
www.sudzibas.lv Mego Darbinieces rupja rīcība

Mego veikala personāls - Darbinieces rupja rīcība

Š. G. 8. Maijā plkst. 14.30 iegāju Mego veikalā, lai nopirktu minerālūdeni. Uz mirkli apstājos pie kāda plaukta, kad pēkšņi saņēmu stipru belzienu pa gurnu. Izrādījās, ka garām iet veikala darbiniece ar lielajiem metāla iepirkumu ratiem, ar kuriem stipri mani aizķēra, un mierīgi devās tālāk, it kā manis tur nebūtu. Pajautāju, vai viņa mani neredz, atbilde skanēja-nē. Ieteicu viņai nēsāt brilles un teicu, ka starp citu, viņa man izdarīja ļoti sāpīgi, uz ko dzirdēju atbildi-starp citu nav ko te stāvēt. Ar lepni paceltu galvu darbiniece iestūrēja veikala palīgtelpās. Nekādas zīmes, par viņas vārdu, pie darba apģērba nebija, tāpēc nevaru viņas vārdu vai uzvārdu minēt. Vai tie būtu jauni noteikumi Sakarā ar pandēmiju, ka nedrīkst apstāties un izvēlēties preci, vai tiešām ātrā solī jāvirzās pa veikalu un jāņem pirmā prece, kas gadās pa rokai? ! Visos veikalos dzirdam par varonīgajiem pārdevējiem, kas turpina savu darbu, bet šajā gadījumā man prāts uz paldies teikšanu nenesās, labāk tāds darbinieks sēdētu mājās. Neesmu jauna un man ir lielas problēmas ar muguru, tā ka šis trieciens nu nemaz par labu nenāca. Vienu zinu noteikti, ka šinī veikalā vairs neiepirkšos.

Дополнено Ināra Būriņa 08.05.2020

Veikalā neskaidrojos,jo neredzēju jēgu un man nebija laika. Jelgava, Pasta 51/6.

Ответ от Mego Support Ответ от представителя 22.05.2020

Labdien, lūdzu precizēt veikala adresi

Комментарии (3)

Krāpšana

26.aprīļī 13.40. es nopirku pārtiku . kasiere izlauzās precēm . kuras es nenopirku .Pārdevējs izmantojot faktu. ka tagat perk daudz preču un apkrāptu pircējus .

T Turkey901 08.05.2020

"Pajautāju, vai viņa mani neredz, atbilde skanēja-nē. Ieteicu viņai nēsāt brilles"

Pati lielā cietēja baļķi savā acī nesaskata?!

"Vai tie būtu jauni noteikumi Sakarā ar pandēmiju, ka nedrīkst apstāties un izvēlēties preci, vai tiešām ātrā solī jāvirzās pa veikalu un jāņem pirmā prece, kas gadās pa rokai? !" - nē, tie nav jauni noteikumi! Šie noteikumi ir spēkā no š.g. 17.marta un ja tu tos neievēro tad veikala darbiniekiem atliek vien noslaucīt tevi no ceļa. Viņiem ir jāstrādā, nevis jāgaida kamēr viena "Neesmu jauna un man ir lielas problēmas ar muguru" izperinās, ko viņa vispār grib!
"Veikalā neskaidrojos,jo neredzēju jēgu un man nebija laika." - kārtējais pierādījums tam, ka Ināra Būriņa ir neadekvāta - pie plauktiem viņai ir laiks stāvēt, taču noskaidrot kāpēc dabūja pa sāniem viņai nav laika...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы