LV RU
www.sudzibas.lv Mego Tirgus bābu kantoris, ne veikals...

Mego - Tirgus bābu kantoris, ne veikals...

Iecavas Mego darbinieces neliekas ne zinis par gaidošiem pircējiem pie kases - krāmē tik savus plauktus vai pīpē aiz sētas. Komunikācija gan savstarpēji, gan ar klientu zem katras kritikas. Dzīves nomāktas un mūžīgi ar visu neapmierinātas un burkšķošas būtnes, kas grib lielu algu, bet nezina, ko nozīmē strādāt apkalpojošajā sfērā.

30.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V

Комментарии (16)

T Turkey901 30.09.2019

"Dzīves nomāktas un mūžīgi ar visu neapmierinātas un burkšķošas būtnes"

Labi ka Jūs sūdzaties ar tik lielu dzīvesprieku, tas Jums sniedz neaprakstāmu gandarījumu?!

A aramiss 30.09.2019

un kas tev par daļu pamuļķi?...cilvēks precīzi nosauca šīs būtnes!

T Turkey901 30.09.2019

Mē*ls ierunājās, kurš cilvēkus par būtnēm sauc!

V Vinnipūka 01.10.2019

Skatos, Mego darbinieces aktivizējušās komentāros! Tā tik turpināt, tāda sajūta, ja citur vairs neņem - tad uz Mego.

V Vinnipūka 01.10.2019

Paskaidrošu, ja nesaprotat - pārdevējam ir jāvaktē kase, nevis pircējam jāmeklē pa visu veikalu, kurš viņu apkalpos! Ja nesaproti, tad neesi piemērots šādam darbam.

O Otis 01.10.2019

Pārdevējs Pārdod preci. Šādos veikalos parasti ir tikai preču izsniedzēji vai plauktu krāmētāji. Nejaukt šīs te dažādās lietas. Arī kasieris neskaitās pārdevējs (vismaz pēc darba pienākumiem, kurus tie veic).

A aramiss 01.10.2019

Mēsls esi tu dauni!

K Kvertyqwerty 04.10.2019

Dzirdeji, dauni? XD

D Dace Koltova 01.10.2019

Kadel tadi pardevēju nidēji ? Ar laiku visu daris elektronika tad uz ko liksiet vainu ko? Cik pati esmu iepirkusies mego esmu apmierinata nu ja cilveks aiziet ar sliktu garastavokli ta jau ir vina pasa vaina.Cik zinu kasierem ir uzlikts ari kramet veikala plauktus tapec es tikai apbrinoju sos stradigos kasierus visu cieņu.

V Vinnipūka 01.10.2019

Par kādu nīšanu Jūs te runājat? Sūdzību vispār izlasījāt? Ja izlasījāt, vai sapratāt? Kā pircējs var aiziet apmierināts, ja viņam vienkārši nepārdod preci, jo nav kas to izdara?

⛔️ 01.10.2019

Un kur problēma? Aizej ar visām precēm un viss. Vinnijai Pūkai galvā skaidas...

"Dzīves nomāktas un mūžīgi ar visu neapmierinātas un burkšķošas būtnes" - ļoti trāpīgi teikts. Ja kasierei jākrāmē plaukti, nevis jāsēž kasē, tad neapmierinātībai ir iemesls.
Jo papildus vēl visādas "Dzīves nomāktas un mūžīgi ar visu neapmierinātas un burkšķošas būtnes" vazājas pa veikalu, gaidot, ka tās pārdevējas tūlīt visu pametīs un skries uz kasi viņas apkalpot.
Ir divi risinājumi:
parādi tām būtnēm "ko nozīmē strādāt apkalpojošajā sfērā.";
nevazājies vairs uz to veikalu.

V Vinnipūka 01.10.2019

"vazājas pa veikalu, gaidot, ka tās pārdevējas tūlīt visu pametīs un skries uz kasi viņas apkalpot. "
vispār jau tieši pircēju dēļ viņas tur atrodas... Bet ko nu strīdēties ar būtni, kurai nav nekā cita ko darīt, kā tikai komentēt visas sūdzības pēc kārtas...

Piedāvāju trešo variantu - striķis un ziepītes.

Dr DooM 05.10.2019

Atklāti sakot mans viedoklis ir tāds - ja tev nepatīk tavs darbs un nenes tev pat mazāko gandarījumu par padarīto darbu , tad darbs ir jāmaina , nevis jāizgāž savas negācijas uz citiem cilvēkiem . Par ko jums celt algu ? Jūs esiet sevi pierādījuši kā spējīgu darbinieku un izrādījuši iniciatīvu strādāt atbildīgi un ar pilnu atdevi ?
Kaut gan ko ar apkopējas un slaucējas diplomu var gribēt , klačoties , nomelnot , aprunāt...
Lai visiem jauka diena .

Atklāti sakot, mans viedoklis ir tikai viens - neviens Dr DooM jeb Vinnipūka pat nedēļu neizvilktu tajā Mego, jeb kādā citā lielveikalā, tā ka iebāziet savus tastatūras klabinātāju diplomus... un aizverieties! Pilni darba sludinājumi ar vakancēm veikalos, tikai strādā viena "tirgus bāba" gan par kasieri, gan par preču izvietotāju, gan par apkopēju un saņem par to 3-3.5 EUR/h. Nebūs jums nekādas jaukas dienas, ja šī "tirgus bāba" nosļausies uz nomainīs darbu pret kādu citu, kur viņai nebūs jāklausās jūsu pašapmierināto ļerkstēšanu par apkalpošanas kultūru!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы