LV RU
www.sudzibas.lv Mego Sūdzība par vadītājas

Mego - Sūdzība par vadītājas

Labdien esmu novērojusi ka vadītāja bļauj uz darbiniekiem pircēju klātbūtnē klusā tonī savas pretenzijas nemāk pateikt, liek iet rakstīt pašai atlūgumu draud ja nenesas kreklu rakstis ziņojumu par darbinieci kaut arī darba forma ir mugurā, atļaujas runāt zemiskos tekstos citēju tu esi mana padota un es uz tevi varu bļaut ja tu nedzirdi, bet man ar dzirdi viss ok. , Saka ka uzvedos ka maza meitene un varbūt laiks pieaugt, tulkojums tu esi stulba. Citēju vadītājas vardus tu pusi no līguma nemaz neizdari drīz tu strādāsi pēc līguma un to visu Saka pircēju klātbūtnē paaugstināta tonī bļaujot. Uzstāda ultimātu pirms palaiz atvaļinājuma citēju tev ir 2 ned laika lai izdomātu vai strādāsi šeit vai ne, kaut ari es neesmu izteikusi ka grasos pamest darbu. Esmu novērojusi ka šī vadītāja aiziet uz virtuvi aiziet uz konditoriju izbļaustas uz darbiniekiem un aiziet man rodas tāds priekšstats ka viņa nezin likumus un pārkāpj darbinieka tiesības. Un vel mego darbinieki var izpirkt veco pārtiku par simbolisku samaksu kuru iekasē mainas vecākas vai pati vadītāja.

12.08.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (9)

I Ivo1288 19.07.2020
Pozitīva atsauksme

Liels paldies Mego meitenēm kas strādāja 19.07.2020 Jēkabpils Mego, vienības ielā aiz salātu, desu vitrīnas par laipnu un lielisku apkalpošanu. 🙂 Ieteiktie salāti bija vienkārši lieliski un ļoti garšīgi🙂

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L Latio Fox 12.08.2020

90-tajos skolās tika iemācīta latviešu valodas gamatika kā pienākas.Mūsdienās pat žurnālisti nemāk pareizi rakstīt un runāt!
Bet, ja par tēmu - nav saprotams, par ko ir sūdzība?:)It kā skats no malas, bet arī it kā par pašu autoru!:))))

M Mego izmeklētājs 12.08.2020

Skaidrāk ,kurš mego? Daugavpilī,rīgā?

Kā tā, bez krekla, bet darba formā? Ar plikām krūtīm un darba priekšautiņā. Nebūtu labi par tādu lietu rakstit ziņojumu.

A Arita Gibeiko 12.08.2020

Alūksnes mego.mugurā veste ar veikala mego vārdu .pati vadītāja no sākuma teica ka vismaz vestei jābūt tā nu vilku vesti.

A Arita Gibeiko 12.08.2020

Alūksnes mego. , darba forma ir mugurā veste ko pati vadītāja izsniedza kad stajās darbā.

S Strods 12.08.2020

100 punkti Baltāsbaznīcas Mego.. Tur tiešām tā arī notiek... Esmu redzējis..

L lellemelle 14.09.2020

Valmieras lielajā Mego arī ir redzēta darbinieku strostēšana augstā tonī pircēju klātbūtnē.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы