LV RU
www.sudzibas.lv Mego Prece neatbilst sastāvam - viskija vietā nezināmas izcelsmes bezalkoholisks šķidrums

Mego - Prece neatbilst sastāvam - viskija vietā nezināmas izcelsmes bezalkoholisks šķidrums

Veikalā "Mego" tika iegādāts 1 litrs alkoholiskais dzēriens "Jack Daniels", kurā vēlāk tika konstatēts nezināmas izcelsmes bezalkoholisks šķidrums.
Pudele bija aprīkota ar drošības sensoru, kuru parasti noņem pie kases iegādes laikā.
Griežoties atpakaļ uz veikalu pie vadītājas, lai atrisinātu šo situāciju, pret mani izturējās ļoti nepatīkami un neieinteresēti atrisināt šo situāciju tikai tāpēc, ka man nebija čeka no pirkuma.
Uzstāju uz to, lai paskatās videokameras un kā arī ir jābūt kases čekiem un bankas pārskaitījuma apliecinājumam, uz ko pretī saņēmu atbildi "mani tas neinteresē un neko netaisos skatīties - nav mana problēma"
kurš gan varēja iedomāties, ka tik dārgs alkohols varētu tikt aizvietots ar citu šķidrumu un ka čeks jebkad varētu noderēt, jo vēl nekad 20 gadu garumā nav nācies nopirkt "tēju" viskija vietā.

Ответ от Mego Support Ответ от представителя 22.05.2020

Labdien, ļoti žēl dzirdēt kā jums bija tāda situācija. Lūdzu ar sūdzībām rakstīt [email protected] lai mēs varētu nodot to oficiāli alkohola nodaļas pārstāvim.

Комментарии (1)

M macbeton 13.05.2020

Visos veikalos krutka gadās. Un tas nav netīšām.
Es reiz nopirku Jimbeam, kas bija acetons.
Rūpnīca tik pasaka - atsūtiem mums litru uz expertīzi.
Pēc tam Alibaba atradu to falšo bļurbōnu. Uzreiz konteiners jāpērk un pudele sanāk kaukādi 5Ls

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы