www.sudzibas.lv Mego Nekompetenta darbiniece

Mego - Nekompetenta darbiniece

Labdien, valsts valodu jautājums vienmēr ir bijis saspringts un tāpēc par to bieži nav vērts runāt, taču šajā veikalā jau vairākus gadus strādā kasiere, kas ne tikai nerunā latviski, bet uzspiež citiem runāt ar viņu krievu valodā, pagājušajā nedēļas nogalē, kad vēlējos pirkt produktus šī pati kasiere uzdeva jautājumus krievu valodā uz ko es atbildēju, ka nerunāju krievu valodā, un lūdzu lai pārslēdzas uz latviešu valodu. Tā vietā, lai mēģinātu sazināties ar mani valsts valodā sāka krieviski pārmest kāpēc es nezinot krievu valodu. Tā jau lieta skaidra, taču šis notiek regulāri no šīs kasieres puses, gan maniem bērniem, gan man pašam ir ļoti nepatīkami doties uz šo veikalu, kad strādā šī kasiere, jo jau vairākas reizes esmu lūdzis un brīdinājis kasieri, ka runāju tikai valsts valodā un ka saziņa ar mani notiek tikai tā, taču katru reizi kasiere tā pat atpazīstot mani uzsāk sarunu krievu valodā, sajūta tāda, ka ņirgātos ja godīgi par mums. Mēs neprasam nekādas augstās valodu zināšanas taču katru reizi iet šim cauri ir kā spļāviens sejā. Būtu vēlams ka tomēr darbiniecei vadība atgādinātu kā jāsazinās ar klientiem un varbūt palīdzētu nedaudz uzlabot valsts valodas zināšanas.

13.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Egils Krums 13.10.2019

nedēļas nogalē iepirkāmies 16.52, 12/10/2019,0 tirgotaja ID:0005210616, term 54004692

Дополнено Egils Krums 13.10.2019

veikals atrodās Rīgas iela 14A, Carnikava, Carnikavas novads

E

Комментарии (4)

S sandis 14.10.2019

Tādos gadījumos izvelku telefonu un sāku filmēt, uzreiz sāk atcerēties latviešu valodu un ir pierādījumi veikala vadībai un inspekcijai.

R RXX 14.10.2019

Wow, varonis! ?

Z Zupis 14.10.2019

Tu zini, ka filmēt bez atļaujas nedrīkst? Ha-ha

really? 14.10.2019

Ja jau saprati,ka paarmet,tad jau nav problemu un valodu saproti! Kur problema atbildet latviski un lai sii runa krieviski?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы