LV RU
www.sudzibas.lv Mego Kulinārija

Mego - Kulinārija

Tādas biezpienmaizes redzu pirmo reizi. Ka var tādu tirgot. Rozīnes rugtas laikam termins 5 gadus atpakaļ iztecējis. Maizes pamatne pliekana bez garšas. Biezpiena nav. Interesanti kāda stāvokli ir bijis mego konditors. Man loti zel ka ir tāda attieksme pret savu darbu. Mūsdienas ar tādu produkciju talu nekur nevar tikt. Lai jums veicas jūsu iesakumos. Bet pievērsiet uzmanību ko tirgojat.

Комментарии (6)

T Turkey901 17.01.2020

Tas, ka iepērkaties Mego nevis Sky vai MC2, liecina par to, ka Jūs dzīvē nekur tālāk par to nabaga konditoru neesat tikusi!

S stonedparanoia 18.01.2020

Septiņi makaroni bez mugurkaula piekrīt Tavam teiktajam, ka cilvēka finansiālo statusu spriež pēc tā, kur cilvēks iepērkas? Ļoti nožēlojami.

M Mego izmeklētājs 17.01.2020

Nu visas iespejas cept pašam .

BondsBonds 17.01.2020

Par tādu cenu biezpienu tur nemaz nevar gribēt. Viss godīgi.

BondsBonds 17.01.2020

Precīzāk Neto masa 300g,cena 1.15. Vai maz esi paskatījusies cik maksā biezpiens?

"Ka var tādu tirgot." - un kāpēc lai netirgotu, ja ir tādi pircēji, kas to nopirks?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы