www.sudzibas.lv Megashop.lv Briesmīgs serviss

Megashop.lv - Briesmīgs serviss

Vienkārši drausmīgs serviss, nesūtiet, mīļie cilvēki šeit nekad neko. Pasūtījumu veicu jau 4dien, līdz šodien nekādas ziņas, rēķinus neizsūta. Zvanot atcērt, lai gaidu, ka nevar palīdzēt. Operatore vienkārši drausmīgi nelaipna! Zvanīju 29.04.2019 plkst 10: 10. Ne velti šim interneta veikalam ir pilns portāls ar sūdzībām! Nekad neko šeit vairs nesūtīšu un neieteikšu nevienam! Drausmīgi. Strādājiet pie sava kolektīva, apkalpes un ātruma!

29.04.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Комментарии (1)

N Nataļja123 19.08.2019

Tiešām ir briesmīgs serviss! Attieksme pret klientu ir briesmīga. Darbiniece ir nelaipna un nelojāla, nepabeidzot sarunu met klausuli. Maldinoša informācija par piegādi. Pasūtot lielgabarīta tehniku, tiek norādīts, ka ir iespējama piegāde uz Paku bodi, bet pēc tam atzvana un pasaka, ka tas nav iespējams. Piedāvā saņemt preci ofisā, bet ar absurdu uzstādījumu saņemt konkrētā dienā un laikā. Atteikuma veidlapa mājaslapā nav atrodama. Neiesaku šo internet veikalu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы