LV RU
www.sudzibas.lv Medicīnas Sabiedrība ARS Плохой сервис

Medicīnas sabiedrība ARS - Плохой сервис

Была проблема с пальцем ноги. Пришёл на приём к хирургу G. Forstmanisu. Выслушал меня минут пять практически меня не слушал. Затем сделал хирургические манипуляции, не изучив проблему глубже. По кромсал мой палец, толком ни чем не обработав, положили повязку без прокладки прямо на рану и сказали полоскать в ромашковом чае. За два выходных дня проблема не уменьшилась а только усугубилась. В понедельник пошёл к другому хирургу, тот был в легком шоке от увиденного. Заново проделав мини операцию, тщательным образом, обнаружил проблему. Воспалительный процесс вызывал отколовшейся кусочек ногтя, который вонзился в мягкую ткань справа от ногтя. Forstmanis да же не пытался углубится в проблему попросту обкромсал и выкинул. У меня есть с чем сравнить. Не советую этого доктора.

01.07.2019

Компания получила уведомление об этой жалобе

G

Комментарии (3)

Оккупант 01.07.2019

Может это был намек на немытые ноги?

Andra Draugs 02.07.2019

Это жесть конешно. Рад что все закончилось хорошо.

A Agita 23.01.2020

Man arī bija nepatīkama pieredze ar šo ārstu! Neiesaku.
Uz muguras bija neliels zemādas izaugums, kuru nepiciešams bija izgriezt. Ārsts neiedvesa uzticību jau uzreiz konsultācijas laikā, bet tomēr pierakstījos uz operāciju, par cik nekā sarežģīta vai nopietna nebija. Man parasti paliek slikta dūšā kad jāveic šādas manipulācijas, ko arī pabrīdināju.. dakteris ar māsiņu tikai runāja savā starpā ka viņai gāja atvaļinājumā Ēģiptē (cik atceros)kamēr dakteris grieza , māsiņa vienkārši aizgāja, man nebija kas atnes ūdeni, ne atver logu vai vismaz apjautājas, kā es jūtos...man kā parasti palika slikta dūša...sāpēja ļoti arī. Tas lielos vilcienos. Un tad viņš saka, ka pēc nedēļas jāizņem šuves. Man īsti atgriezties negribējās. Palūdzu mammai izņemt, bet griežot diegu bērns patreucēja un nogrieza nepareizā vietā un sanāca ka mezgliņš palika iekšā. Tad tomēr pierakstījos pie tā paša daktera. Viņš teica ka vairs to mezlu nevar izņemt tikai ja griezt atkal un ka nejūt savu vainu jo vajadzēja ņemt šuves pie viņa ārā nevis mājās. Es tam pilnīgi piekritu un nevainoju viņu, biju cerībā ka ķirurs varēs izņemt to diegu. Viņš teica ka cilvēki arī ar lodēm ķermenī dzīvo un ka nekas traks ka tas diegs paliks, vinīgi ka viņš spīd cauri un ir liels melns punkts uz muguras. Tad tie kas no paziņām skatījās uz muguru visi kā viens teica ka var to diegu mierīgi izvilkt, es nevienam neļāvos, bet vienu dienu tomēr draudzene pierunāja un izvikla 20 sekunžu laikā. labi ka nebija jau ieaudzis... kas tas par ķirurgu kurš to nevarēja izdarīt? ...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы