www.sudzibas.lv Mebeles1.lv Slikts serviss,neatbilst informācija

Mebeles1.lv - Slikts serviss,neatbilst informācija

Pasūtīju virtuves bufeti, naudu jau samaksāju un tad zvanīja man no uzņēmuma administratore un informēja, ka mana pasutījums būs jāgaida līdz 3 nedēļām, tā kā bufeti man vajadzēja un naudu biju samaksājusi tad nu sāku gaidīt!
Mājas lapā minētā informācija, ka sūtījums tiek piegādāts līdz 13 darba dienām, kas jau nav taisnība! Esmu jau noraidījusi 24 darba dienas, kad zvanīja par piegādi tad es cilvēks būdams atvaļinājumā nesēžu mājās uz vietas informēju, ka sūtījumu būtu man ērtāk saņemt piektdienas dienā, uz ko man atbildēja ka ar mani sazināsies ceturtdien! Pienāca piektdiena un man no mēbeles1.lv nekādas ziņas, nācās pašai zvanīt un prasīt u, ko man atbildēja, ka es esmu teikusi ka man vajag piegādi uz sestdienu, bet viņi nestrādā nogalēs un piegādās man tikai nākamnedēļ bufeti! Pateicu, ka strādā nekompetenti cilvēki un man diemžēl sarunas ierakstās, kur viņu darbinieks solīja piegādāt preci piektdien! Pateica, ka atvainojas par pārpratumu, bet viņi negrasās risināt šo problēmu, ja prece nepieciešama man šodien tad, lai braucu pati pakaļ uz noliktavu! Ja pašiem rakstīts ka preci piegādā tad, kā šādi darbinieki vēl uzdrīkstas prasīt, lai klients pats brauc pakaļ precei, ja tā ir viņu nekompetento darbinieku vaina nolaidība? !
Neiesaku sūtīt jebkādas mēbeles no šīs mājas lapas, jo sagaida tikai viena vienīgā vilšanās!

Дополнено Linda Šūmane 12.06.2019

Saņēmu savu pasūtīto preci,par tādu naudu precei vajadzēja būt labākas kvalitātes,neticu,ka MADE IN France ir tik sliktas kvalitātes,kas izskatās kā Made in China! Komplektā pietrūka plauktiem dībeļi,nebija minētais skaits skūves priekš eņģēm,kā arī ielikts iepakojums ar lielāka izmēra eņģēm.Nācās doties uz būvmateriāla veikalu,lai pirktu visu nepieciešamo!
Skapjiem rokturi ir no lētas plastmasas un kājas uz kā bufete balstās arī,tie nav metāla!
Detaļas ir krāsotas it kā ar grunteni,ka cauri spīd finieris!
Nav kvalitātes šādai precei,noteikti neiegādāšos neko no šī uzņēmuma!

Комментарии (2)

K Klientamnavtaisnība 07.06.2019

Pati samudžināja prātu darbiniekiem un tagad vaino citus... )))

G Gunta172 02.08.2019

Esmu 4 reizes veikusi pasutijumus no mebeles1 un esmu ļoti apmierinata par servisu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы