www.sudzibas.lv Mebeles1.lv Slikta klientu apkalpošana. Neievērots piegādes laiks.

Mebeles1.lv - Slikta klientu apkalpošana. Neievērots piegādes laiks.

Pasūtīju mēbeles no divām kolekcijām. Piegādei bija jābūt 3 nedēļu laikā. Trīs reizes piegāde tika atcelta, nebrīdinot par to (es pats rakstīju un jautāju par statusu) . Precīzu piegādes termiņu uzņēmums joprojām nevar pateikt. Piegādes laiks no 3 nedēļām pārvēršas uz 2 mēnešiem.

Ответ от Mebeles1.lv Support Ответ от представителя 28.11.2017

Labdien!

Mēs ļoti atvainojāmies, ja Jūsu pasūtījums kāvējas. Bet varbūt iespējams saņemt informāciju par Jūsu pasūtījumu, lai varam mēģinat risināt situāciju - pasūtījuma numuru vai mēbeles nosaukumu?

Ar Cieņu,
Mebeles1.lv

Дополнено Alex25 28.11.2017

Jau mēģinu ar jūsu specialistiem, bet nekas nemainās.

Ответ от Mebeles1.lv Support Ответ от представителя 24.01.2018

Labdien!

Mēs ļoti atvainojamies par Jūsu pasūtījuma aizkavēšanos. Mēs ļoti ceram ka varējam piegādi veikt Jūsu vēlamajā dienā un laikā. Atvainojamies par radušos situāciju un ceram ka Jūs esiet apmierināts ar veikto pasūtījumu.

Jauku dienu!

Ar Cieņu,
Mēbeles1.lv

A

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы