www.sudzibas.lv Mebeles1.lv Pasūtījuma saņemšana

Mebeles1.lv - Pasūtījuma saņemšana

Tika pasūtīts skapis, paziņoja ka 3 nedēļu laikā tiks piegādāts, biju ar mieru. Savā pasūtījumā iekļāvu mēbeles uznešanu, kas maksāja 15eur, tama arī piekritu, pēc kāda laika man zvana šī veikala darbinieks un Saka ka šoferis nevarēs viens pats uznest, vajadzēs palīdzību, es protams nedaudz apmulsu, jo es maksāju par pakalpojumu un tagad vēlās, lai es pats palīdzu uznest savu pasūtīto skapi un par to vēl maksāt. Tā tas diemžēl notika, jo skapis nebija domāts man un pats neatrados uz vietas. Sāku jaukt kasti vaļā un tur nebija instrukcijas, sazvanīju veikalu un atsūtīja uz epastu instrukciju. Izrentēju instrukciju un sāku likt skapi, bet pirms kopā likšanas, pamanīju, ka nevienai daļai nebija marķējums un līdz ar to nevarēju vadīties pēc instrukcijas un pašam bija jāzīlē, kurš dēlis bija domāts konkrētai vietai utt.. Pēc ilgāku laiku zīlēšanas un likšanas sapratu ka daži dēļi ir veikti nekorekti izgriezumi/eurbumi un līdz ar to nav iespējams salikt skapi un tagad piektdienas vakarā šo visu konstatējot, jāgaida pirmdiena. Cik jauks veikals...

14.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Mebeles1.lv Support Ответ от представителя 19.05.2021

Labdien, paldies, ka dalījāties savā pieredzē, mums ir svarīga katra atsauksme, lai uzlabotu mūsu pakalpojumu kvalitāti. Mēs ļoti atvainojamies, ja pasūtījuma apstiprināšas brīdī, neesam Jūs informējuši par lielgabarīta mēbeļu uznešanas iespējām. Mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt un risināt problēmas ar piegādātajām mēbelēm, tādēļ lūgums precizēt e-pastā nepieciešamo detaļu numurus, lai mēs varētu veikt to nomaiņu vai rast citu Jums pieņemamu risinājumu. Vēlreiz atvainojamies par sagādātām neērtībām, gaidīsim Jūsu ziņu e-pastā [email protected] Jauku dienu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы