www.sudzibas.lv Mdata.lv slikts serviss, krāpšana

Mercury data (MDATA) - slikts serviss, krāpšana

Ieejot bāzes veikalā paveres skats uz tehniku, kas izpakota visur stāv.
citur cena, citur nav. Citur izpakoti jauni (tiešām jauni?) datori viens otram virsū sakrāmēti, apkšā lapiņa ar konkrēto modeli.

Nācās labot tur sistēmbloku. Atbildīgais darbinieks nesaprata, kas labots. Papīrs nav, kur tas teikts. Vispār skaidrību tā arī neieguvu. Pēkšņi jādzird ''pirmā diena darbā vai atvaļinājums zinošiem''. Kaut kāds murgs!

No šādas attieksmes gribēju redzēt, vai vispār mans dators. Skatos un pamanu, ka nav klāt elektrības vads. Darbinieks tā apstulbis skatās uz mani. Kāpēc? Domāja, ka napamanīšu?
Un tad dienas nagla. Paņam random kaut kādu elektrības vadu no kastas, kur tādi masveidā, iedod man rokā un lepni saka ''re, pat jaunu es atdodu''. No šoka pat neatbildēju, vai manējais bija vecs, vai?! Kur pazuda orģinālais vads? Vai šitas vads vispār der manam datoram? Pēkšņi visādas domas galvā.

Ļoti nepatika man tā vieta!
Nenopietna attieksme. frankenštein-veidīga vieta, kur no dažādiem gabaliem saliek kopā tehniku. Tā pēc mājaslapas nav nekāda fabrika, bet ''jaunas'' tehnikas veikals? Neticas!

Neiesaku iepirkties vai labot tur elektroniku.

K

Комментарии (1)

N nesūdzos 14.01.2017

Nu var but viniem nau pati labaka jartiba bet tomer tas ir veikals noliktava un mana skatijuma tas ir pielaujams unn parsvara vini pardod lietotu dator tehniku pats esmu tur pircis komponentes savam datoram pagaidam nesudzos viss darbojas un savas funkcijas pilda un jaa elektribas vadi 90% stacionaro datoru ir vienadi savienojumi atskiras tikai farumi un dazi maznozimigi sikumi un vel kas nah viniem vajadzetu kkadu vadu kas labi ja 2,50 maksa:D reka nak par jums

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы