www.sudzibas.lv Mdata.lv Krāpšana, cilvēktiesību pārkāpums uz 100%, iespējams vissliktākais serviss manā dzīvē.

РешеноMdata.lv - Krāpšana, cilvēktiesību pārkāpums uz 100%, iespējams vissliktākais serviss manā dzīvē.

Nopirku sliktas kvalitātes mehānisko klaviatūru, 2x nesu mainīt pret garantiju mēneša laikā. Naudu ne par ko atgriezt negrib, piedāvā kādu no pārcenotajām precēm, ar ko atbildēju, ka nekas neinteresē. Nobesijos, kad ir atkal ķibele ar kvalitāti un funkcionēšanu, pasūtīju uzreiz citā veikalā nepieciešamo, bet neatlaidīgi jaunais vīrs turpināja spraust ausī. Uzrakstīju iesniegumu, bet izskatījās, ka viņi tos krāj, lai uz wc aizietu. Preci atstāju ar visu iesniegumu.
Beigās zvanīja no info centra, Saka, ka esmu aizmirsis preci:) kad pajautāju, kā uzzinājāt par manu telefonu, tad atbilde bija, kad ir iesniegums. Zēni tajā dienā gan jau sašutuši, kad jāstrādā, bet cirks pa 90€. Lielāku cilvēktiesību pārkāpumu neesmu pieredzējis. Īsti nesaprotu, kas notiek galvā, kad izdomā visu aiznest uz info centru un domāt, ka viss būs ok. Man šķiet šis ir "dumjākie darbinieki 2024" šovā jāiekļauj.

Es neko neaizmirsu, iesniedzu un atgriezu nekvalitatīvo klaviatūru, iesniedzu iesniegumu.

Ir kāds, kurš var palīdzēt?

01.04.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от MDATA Support Ответ от представителя 02.04.2024

Labdien, ļoti žēl, ka Jums gadījās tāda situācija, bet izskatās, ka Jūs ierakstījāt sūdzību ne tam uzņēmumam. Mēs esam MDATA SIA, bet secinot pēc Jūsu ievietotās fotogrāfijas - preci Jūs pirkāt BALTICDATA. Tāpēc laipni lūdzam izdzēst šo sūdzību mūsu uzņēmumam. Veiksmīgu dienu vēlot, MDATA kolektīvs.

Жалоба успешно разрешена Zeibots Janis 22.04.2024

Atvainojos, sajaucu kompānijas, Mdata nav saistīta ar šo, bet gan Baltic Data.

Комментарии (1)

A anse22 02.04.2024

Pec PTC jus 14 dienu laika varat atgriezt savu naudu.
Tapat visam precem jabut garantijai kas atbilst PTC un LV likumdošanai.
Ja viņi negrib pildit šis valst normativus aktus jus droši varat izsaukt pašvaldibas policiju un sastadit aktu, un griezties PTC ar iesniegumu.
Par šo uzņemumu šeit ari sudzibas daudz.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы