LV RU
www.sudzibas.lv Mdata.lv Krāpšana,bojājums.

РешеноMdata.lv - Krāpšana,bojājums.

Nopirku velosipēdu mdata.lv. To riteni sauc bicystar" 29 maksāja 200 eur. Kad nopirku tad likās ka viss labi, bet izrādījās ka defekts aizmugurējais rats kustējās aizvedu uz garantijas remontu salaboja... Līdz brīdim kad atkal kustējās aizgāju vēlreiz meistars teica ka nomainīsim rumbu ko vajadzēja izdarīt nogaidīju 4 dienas zvana un saka ka gatavs ok aizbraucu kad gribu aiziet pakaļ ritenim skatos meistars kautkur aiznesas. Parakstīju dokumentu kad varu paņemt ok aizbraucu mājās rats tā pat kustējās un viņi neko nebija nomainījuši. Viņi vēl meloja ka strādā cītīgi nošpļauties tā nav aizbraucu uz zzk viņi pateica ka lēta grabaža nepērciet tur riteni nekad! Iztērēju 200 eur lai zzk veikals visas detaļas nomaina uz jaunām. Mdata.lv nevajag pirkt riteņus. Un naudu ar negribēja atgriezst slikts serviss veikals bojājums krāpšana.

23.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от MDATA Support Ответ от представителя 24.10.2019

Labdien!

Pirms velosipēda iegādes Jūs to pārbaudījāt, un iegādes brīdī velosipēda kvalitāte Jūs apmierināja. Bojājumus velosipēdam var izraisīt ne tikai rūpnīcas defekti, bet arī tā lietošanas kvalitāte. Neskatoties uz to, ka dialogs sakas no draudiem no Jūsu puses: " Ja neatdosiet naudu atpakal tad runas savadak un sava veikala riteni varat savakt", mēs bijām pieklājīgi un neatteicāmies no Jūsu velosipēda garantijas remontu, un izdarījām to pēc iespējas ātrāk. Kad Jūs nodeva velosipēdu uz garantijas remontu, Jūs uzdeva jautājumu, vai vajag kaut ko maksāt, uz to Jūs saņēma atbildi, ka tas ir garantijas remonts, un maksāt nevajag. Visas detaļās, kuros vajadzēja nomainīt garantijas remonta procesa bija nomainītas. Un ari pēc garantijas remonta Jums bija iespējā pārbaudīt velosipēdu. Šajā situācijā nav pamatojama atgriezt naudu par velosipēdu, tāpēc ka pirkuma brīdī tas pilnībā apmierināja Jūs, un pēc Jūsu vārdiem, lietošanas laika Jūs nomainījāt oriģinālās detaļas uz nezināmās detaļas, kas arī varētu izraisīt velosipēda sabrukumu. Jūsu sūdzība par veikalu un veikala un servisa darbiniekiem nav pamatota. Arī darbinieku personas datu (vārds, uzvārds) publicēšana ir personas datu aizsardzības likuma pārkāpums. Lūdzam, noņemiet darbinieka personiskos datus no fotoattēla.

Lūdzam, izlasiet Likumu par patērētāju tiesībām:

http://www.ptac.gov.lv/lv/content/pateretaju-tiesibas-speka-no-2016-gada-1janvara

Lūdzam, izlasiet rakstu par personas datu aizsardzību:

https://lvportals.lv/viedokli/292782-personas-dati-un-vispariga-datu-aizsardzibas-regula-2018

Lūdzam, izlasiet Likumu par personas datu aizsardzību:

https://likumi.lv/ta/id/4042-fizisko-personu-datu-aizsardzibas-likums

Ar cieņu, SIA MDATA

Жалоба успешно разрешена Bernhards 30.10.2019

si problema tika atrisinata

Be

Комментарии (1)

hola_amigo 23.10.2019

Leta gala mantas nav kvalitativas, to jau visi sen zin

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы