LV RU
www.sudzibas.lv McDonald's Slikts serviss

McDonald's - Slikts serviss

Šodien, 31.10.2019. , apmeklēju "restorānu" McDonald, Rīgā, Merķeļa ielā. Nav vairs pirmā reize, kad šī iestāde man liek vilties. Strādnieki itkā strādā, viņu ir daudz, bet rindā pēc maksāšanas, lai saņemtu pasūtījumu, nogaidīju 20 min, gaidot savu pasūtījumu. Manuprāt, tas nav normāli, pasūtījums nebija liels, vidējais komplekts, bet personāls par to vispār nelikās ne zinis. Iepriekšējā reizē par manu pasūtījumu vispār aizmirsa. Kauns. Vismaz būtu atvainojušies. Itkā ātrās ēdināšanas milzis, bet nespēj apkalpot klientus. Uzbāzīgs personāls, turklāt nespēj pasniegt savu restorānu, komunikācijas prasmes zemas. Būtu ko mācīties no hesburger. Diena pilnīgi noteikti sabojāta!

31.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от McDonald's Support Ответ от представителя 04.11.2019

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību.

McDonald's

La

Комментарии (6)

Bi Bitīte 31.10.2019

Šo sūdzību laikam raksta hesīša darbiniece. :D

ža Žanna Stoļarova 31.10.2019

Kur problēma norēķināties elektroniski un pie darbinieka jau pienākt ar numuru. Alfa tas darbojas un nav problēmu.

Džozefīne 31.10.2019

Te jau nesen sūdzējās, ka pica jāgaida 40min. Te uz pusi īsāks laiks, bet tāpat slikti. Jums jau picu/burgeru rijējiem nekad nebūs labi, vai ne? :D Kauns Tev pašai, Laura. 20 minūtes jau nav tik daudz.

ža Žanna Stoļarova 01.11.2019

Var jau iet pašai tur pastrādāt, tad redzēs ka veiksies.

Kolta 01.11.2019

Kārtējā trauma visas dienas garumā.

Saivii 01.11.2019

Jābūt ļoti izmisušam vai dumam,ja jāsūdzās par McDonalds restorāniem . Tādi ir un būs, un tādas sūdzības viņiem pie vienas vietas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы