www.sudzibas.lv McDonald's Slikts serviss

McDonald's - Slikts serviss

Tika pasūtīti Happy Meal noteiktas grāmatas, iedeva ne tās. Tika veikts pasūtījs, taču pēc tam daļa no pasūtījuma tika atcelta. Kā arī pienācām pie kases, lai noskaidrotu kas un kā, mums pateica, ka mēs paši esam vainīgi, pagriezās un aizgāja prom. Bērni palika neēduši. Kā arī pasūtijums tika izdarīts nekvalitatīvi un daudz kas ir auksts.

D

Комментарии (6)

B Bez vārda vārds 29.05.2022

Jāsāk gatavot pašiem ne? Nevis mēneša beigās jāiet pa ātrajām ēstuvēm.

V v3r53771 29.05.2022

без тебя разберутся что делать.

B Bez vārda vārds 29.05.2022

Izskatās, ka netiksi galā bez gudra padoma.

D danucitiis 09.06.2022

Jums nešķiet, ka jūs nevarat neko šajā situācijā teikt par gatavošanu pašiem? Nezināju, ka aiziet uz ātrajām ēstuvēm mēneša beigās ir kaut kas nepareizs, tā ir katra cilvēka izvēle, par kuru jūs vispār neko teikt nevarat, jums tādas tiesības neviens nedeva un bāzt savu degunu citu lietas domāju, ka ir nepareizi! Jūs varat sēdēt mājās un gatavot, ja ir tāda vēlme, mēs izvēlamies kaut ko citu.

MacBeton 30.05.2022

KOA?
Iemācies veidot teikumus, nevis tupi mest vārdus kopā!

D danucitiis 09.06.2022

Izlasat vēlreiz tekstu un sapratīsiet visu domāto, teikumi tika izveidoti, komati un punkti salikti.😉

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы