www.sudzibas.lv McDonald's Slikts serviss

McDonald's - Slikts serviss

Būtu labi, ka šajā karstajā pandēmijas laikā arī McDonaldā cilvēki, kuri gatavo ēdienu un saliek burgerus, to darītu cimdos, nevis atrunātos, ka likums viņiem atļauj strādāt ar sasvīdušām rokām bez cimdiem. Ir liekulīgi, ka ēdienu gatavo un burgerus saliek bez cimdiem, bet paku izsniedz cimdos. Nepatīkami!

Дополнено zobaksts 27.07.2021

Netiek risināta! McDonalds vadība augstprātīgi atrakstās, ka viss ir kārtībā un darbinieki drīkst strādāt bez cimdiem, jo likums to atļauj. Viņiem ir pie pakaļas, ka cilvēkiem tāda attieksme pret darbu neapmierina.

Z

Комментарии (2)

Z zobaksts 27.07.2021

Pareiza!

E Elba74 19.12.2021

Vai tiešām McDonald's vadībai ir nospļauties uz klientiem?! Man arī bija nepatīkami noskatīties, kā ar plikām rokām spaida manis pasūtītos burgerus bērniem. Nepatīkami, jo nebiju pārliecināta par dotā darbinieka striktu higēnas ievērošanu! Otrais, tagad pandēmija, vajadzētu vairāk pieverst uzmanību maksimālai klienta aizsardzībai!
Palūdzu, lai uzvelk darbinieks cimdus.
Tā dēļ,lai uzvilktu cimdus, jo klients tā lūdz, sāka man stāstīt, ka viņam nav pienakums to darīt...Pārtikas un veternārais likums, to neprasa...Tiešām nepatīkami.
Ja, godīgi, vairāk negribās tērēt naudu tur, kur neciena mani, kā klienti.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы