www.sudzibas.lv McDonald's Slikts serviss

McDonald's - Slikts serviss

Šovakar veicu pasūtījumu Mcdonald’s. Visu atnesa izņemot meža ogu pīrāgu. Teica ka būs vēlāk - esot jāpagaida. Gaidīju kādas 30 min un tā arī neatnesa. Ejot prom piegāju jautāju kur ir pīrāgs uz ko man atbildēja, ka nav izcepts un būs vēl jāgaida 6 min. Ja jau tik īss pagatavošanas laiks, tad jau sen bija jābūt gatavam. Bet nebija vairs laika gaidīt. Kā risinājumu piedāvāja ņemt ābolu pīrāgu, kas esot izcepts un gatavs ēšanai. Ņemot vērā ka tas bija vienīgais piedāvātais risinājums, tad arī paņēmu, bet tas bija jau atdzisis un nebija baudāms. Rodas sajūta ka uzņēmums iziet uz to, ka klienti aizmirst par to ka vēl kaut ko sūtījuši un dodas prom. Jo neviens ar nepieciešamo pīrāgu gatavošanu nesteidzas.

15.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от McDonald's Support Ответ от представителя 16.01.2020

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]

McDonald's

Комментарии (5)

BondsBonds 15.01.2020

Šī ir pirmās pasaules problēma, kura nevienam neinteresē, jo tā ir primās pasaules problēma. Vai tev ir nāvējoša alerģija, tikai tāpēc ka ēstuvē dabuji nepareizo pīrāgu?

G [email protected] 16.01.2020

Zini, besī šitādi cilvēki, kas sūdzās, jo sevišķi tad, kad tur strādā nabaga bērni/ skolnieki/ vai studenti, kad tiem rakstīts, / es mācos/ , šitādiem prasīt perfektumu. Vēl besī, kā krievvalodīgie plūtītāji izsaka savas pretenzijas vai rāda savu valodu ar visiem tās ragiem, ka gribas vien tiem pateikt, a nu ka lasies no šejienes ārāāā'!
Tev to pīrāgu mutē iebāztu un ar pendeli pa durvīm [slēpt]@

N Noboby 16.01.2020

Man liekas ka McDonald pelna pietiekami, lai necenstos ieekonomēt uz Tavu vienu pīrāgu

L Linda_J 16.01.2020

Sīdzība nav pamatota. Šis portāls ir šaubīgs un šeit sūdzās neadekvāti un naivi cilvēki, kuri domā ka šis portāls ir izveidots Latvijā un var palīdzēt. Īstenībā portāla vadība slēpjas Baltkrievijā un veicina personīgo datu noplūdi, kā arī pārkapj likumu par datu aizsardzību, veicina uzņēmum neslavas celšanu u.c..

S stonedparanoia 18.01.2020

Šo gan jau raksta tā pati, kura to pīrāgu neizsniedza, hahahaha.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы