LV RU
www.sudzibas.lv McDonald's Nepilnīgs pasūtījums

McDonald's - Nepilnīgs pasūtījums

Sveiki! Šodien (25.10.2020.) īsi pirms 21.00 biju iebraukusi akropoles McDonald’s pēc diviem komplektiem - Bigtasty lielā komplekta un Bigtasty ar bekonu vidējā burgera. Abus komplekts pasūtīju līdzņemšanai. Mana vaina, ka čeku atstāju uz pasūtījumu Letes. Pasūtījuma nr. Bija 032, atbraucot mājās bija liela vilšanās, jo vidējam komplektam iztrūka burgers - Bigtasty ar bekonu. Iepirkties turpināšu tāpat, jo parasti viss ir kārtībā un ir garšīgi, bet būtu jauki, ja es citreiz varētu saņemt pilnu pasūtījumu.
Ar cieņu
Dace

25.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от McDonald's Support Ответ от представителя 26.10.2020

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību.

McDonald's

D

Комментарии (4)

P pagpag 25.10.2020

ak Dievs, un Jūs to tā atstāsiet?!?
mēs gan bez visa čeka pacīnītos par Lielo Gardo! :-D

I Ivars53 26.10.2020

Tu nevari tādu sviestu raxtiit apmelot uzņēmumus tevi tiesā par to iesūdzēt var+=iespējams tu esi narkomāne! Tam ir izdomāts čeks nepaņēmi pati vainīga! Tapēc arī esi narkomāne, kas čeku nepaņēma un pēctam murgo kaut ko, varbūt tu nemaz nepasūtīji pierādi neviens jau nezin, ko tu tur pīpē!

I Ivars53 26.10.2020

Varbūt tu hesburgerā strādā! Apmelo tikai! Un nepīpē vairs!

Vagons Komā 26.10.2020

Pats strdas ar sevi. Nu jocīgi. Laikam pūķis ar 2 galvām.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы