Mcdonald's - Krāpšana

Vēlējos izmantot Ziemassvētku adventes bonusa kuponu kur dāvanā nāk zeķes, bet pārāk ilgi biju maksāt ar karti ekrānā, kad man piedāvāja opciju samaksāt pie kases, izvēlējos nē, ar domu ka varēšu vēlreiz maksāt. Dēļ tā man neļāva vairāk izmantot bonusu, jo nerādijās kupons aplikācijas izvēlē. Viss ko es vēlos, ir savs lielais kombo un zeķu pāris! Pielikumā arī ir čeks, kur uzrādīts ka esmu vēlējies iegādāties bonusa saturu. Es nevēlos boikotēt par šādu mazu lietu, bet tas tiešām sabojāja manu visu dienu un ēšanas pieredzi. Viss ko es lūdzu no jums, ir saņemt šo skaisto zeķu pāri, kuru varēšu izdarīt visiem saviem draugiem, ja nē, tad diemžēl būs jāstāsta visiem par to cik slikta pieredze man ir bijusi šodien!

Комментарии (4)

M Matīss Zumbergs 02.12.2022
Krāpšana!

Centos izmantot bonusu no adventes kalendāra vēlreiz, jo aplikācijā bonuss parādijās vēlreiz, bet diemžēl kad centos nomainīt dzērienam opcijas, man uz ekrāna rādijās divi pāri ar zeķēm, kur viens no viņiem sāka mainīt no bezmaksas uz 5€ un atpakaļ, neko nevarēja nospiest un beigās rādijās ka kupons jau ir izlietots. Es nesaprotu kāpēc jūs man mēģiniet tik ļoti čakarēt smadzenes ar visu šito padarīšanu, bet es vēlos savas nolādētās zeķes! Es darīšu visu savos spēkos lai dabūtu pāri ar tām zeķēm un neapstāšos līdz dabūšu!

S Sakura Shinigami 03.12.2022

Nemaz tik labas tās zeķes nav.

T taisnibascinitajs3 03.12.2022

Cilvēks no Priekuļu tehnikuma - viss skaidrs.

P PatiesiibasMeka 02.12.2022

Sabojāta ēšanas pieredze par bezvērtīgu suvenīrzeķu pāri, šņuk sniegpārsliņa :(

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы