LV RU
www.sudzibas.lv McDonald's Čeks nepilnīgs vai netiek izdrukāts pavisam

McDonald's - Čeks nepilnīgs vai netiek izdrukāts pavisam

Pirms dažām nedēļām biju Mcdonaldā "Main Station" restorānā. Pašapkalpošanās kase (tas stends pie kura pats vari pasūtīt) neizdrukāja čeku. Jautāju darbiniekam, tas uzreiz saprata manu problēmu, pirms paspēju pateikt, ka čeku neizdrukāja. Darbinieks atvēra to stendu un iedeva saburzītu čeku, bet es paskatos, ka tas nav mans čeks. Pateicu, ka tas nav mans čeks, bet man atbildēja, ka nevarēs dabūt man manu čeku. Par laimi man bija tas pasūtījuma numuriņš pēc kura saņēmu savu pasūtījumu.
Šodien (10.03.2020) biju atkal šajā pašā restorānā šoreiz pie parastās kases, viss ok, izņemot to, ka čeks nav izdrukāts līdz galam, to pamanīju tikai mājās, jo pasūtījumu šoreiz neēdu uz vietas. Čeka apakša beidzas ar šo teikumu: "ienāc www.mcdonalds.lv/paldies, novērtē, kā mēs tevi apkalpojām un saņem čīzburgeri tikai par 0,50 eur! " čeka apakša izskatās gandrīz taisni nogriezta, bet ar maziem nelīdzenumiem, lai gan parējas malas ir precīzi taisnas, tomēr var saprast, ka turpinājums čekam ir...

Manā gadījumā 2 reizes neesmu dabūjis šo 12 simbolu kodu, kuru varēju izmantot, lai novērtētu restorāna darbību un saņemtu čīzburgeri par 0,50 eur. Vēlos saņemt šo vai citādi veida atlaidi, kuru nevarēju izmantot, čeku neizdrukāšanas/nepilnības dēļ.
Bet tā citādi pasūtījumu izpilde notiek ātrāk nekā hamburgers. :)

10.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено mozilla34 10.03.2020

Hesburgerī*

Ответ от McDonald's Support Ответ от представителя 11.03.2020

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību.

McDonald's

M

Комментарии (5)

BondsBonds 10.03.2020

P.s.50 centu haburgernieks ar prasībām.

X xlr8 11.03.2020

Īsumā par mentalitāti. Vienīgā problēma ir hamburgers par 0,50 eiro. Esmu parsteigts ka rakstīt par to nebija pārāk slinki.

Saivii 11.03.2020

Un pat nevar iisti izlemt- Makjiitiii vai Hesiitii apchakareeja ...

K Ketija Tamsone 11.05.2020
slikts serviss

Vairāk nevēlos ēst šajā iestādē, ieteiktu padomāt par to, lai pavāri strādātu ar cimdiem, īpaši šajā laikā. Un papildus siers arī netika ielikts, par ko es samaksāju.

S Sudzibas.lv Admin 03.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы