LV RU
www.sudzibas.lv McDonald's Akropole - rupjš vārdisks uzbrukums apkalpošanas vietā

McDonald's - Akropole - rupjš vārdisks uzbrukums apkalpošanas vietā

01.07.2020. Plkst.16.45 ļoti rupji atteica apkalpot brunete ar krāsotiem sarkanīgiem matiem astē zilā kreklā (laikam, servisa vadītāja) . Pirms manis tika apkalpots vīrietis, es pienāku pie kases, taču man ļoti rupji un ar nicinājumu viņa pateica - pie blakus kases! Nekas, ka es stāvēju kādu laiku un pie otrās kases jau bija trīs cilvēku Rinda? Nevarēja uzreiz pateikt, ka jāiet pie citas kases? Vai nevarēja izsist vienu pozīciju? Nevarēja pateikt ar smaidu un pieklājīgi? Arī galdiņi bija ļoti netīri un pasūtījums izsniegts bez smaida - kāda servisa vadītāja, tādi arī pārējie darbinieki. Ļoti neprofesionāla apkalpošana.

02.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (4)

4 49cent 02.07.2020

Rupjš, vārdisks uzbrukums? Kur? Es, tevis rakstītajā tekstā neko tādu neizlasīju.

A Asja Beriļuka 03.07.2020

Tur ir rakstīts, ka tur ir tikai pēc kioskā ar speciālo čeku, jo tur nevar pieņemt parasto pasūtījumu, viņiem ir dažādas kases, un ja Jūs stāvējāt aiz cilvēka, visticamāk nevarēja redzēt, ka Jums nav čeka no kioskā, tāpēc Jums pateica, ka pie blakus kases. Par netīriem galdiem--es ļoti bieži apmeklēju šo mcdonalds, un redzu, ka galdus tīra, un ja liels cilvēku pieplūdums, loģiski, ka nevar fiziski visus galdus vienlaicīgi iztīrīt, it īpaši ja tiko aizgāja cilvēks, kurš atstāj pēc sevis kūtī)

"kāda servisa vadītāja, tādi arī pārējie darbinieki." - drīzāk jau: kādi "klienti" - tāds "serviss". Vispār jau McDonalds, diemžēl nav tā vieta, kur pret klientiem izturas rupji, tā ka melot vajag ticamāk, padauza!

V Vagons komā 06.07.2020

Pasmaidi pari minimalo algu

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы