LV RU

Mārupes Metālmeistars A/S - Rēķinu nemaksāšana

2019. Gada martā mūsu uzņēmums veica ražošanas pakalpojumus (metāla izstrādājumu ražošana) uzņēmumam A/S Mārupes Metālmeistars kā apakšuzņēmējs. Produkcija tika pieņemta 12. Martā, pieņemšanas laikā nekādu pretenziju pret kvalitātes nebija, preču pieņemšanas-nodošanas pavadzīme uz eur 3441.50 no viņu puses tika parakstīta. Pēc tam sākās problēmas - as Mārupes Metālmeistars dara visu iespējamo, lai izvairītos no rēķina apmaksas. Menedžeri slēpjas, ja izdodas kādu sazvanīt, stasta pasakas par "apmaksāsim rīt", pēc tam lietā iet pasaka par sliktu kvalitāti (kaut arī viss tika pārbaudīts pieņemšanas laikā un kopš tās dienas nekādu sūdzību nebijām saņēmuši) . Tāds iespaids, ka viņiem tā ir ierasta prakse un ar visiem nelieliem apakšuzņēmējiem viņi rīkojas līdzīgi un var uzmest. Esiet ļoti uzmanīgi ar šo kompāniju, darbs viņiem ir, bet savu peļņu viņi iegūst uz apakšuzņēmēju rēķina. Neapmaksātā rēķina dēļ mēs bijām spiesti apturēt savas kompānijas darbību, cilvēki vēl joprojām sēž bez nopelnītas naudas.

Комментарии (5)

hola_amigo 28.08.2019

Ipasnieku Vards Uzvards?

AMV Metall Latvia 28.08.2019

Direktors Andris, menedžere Diāna

Vi vitols 28.08.2019

Sniedz prasību tiesā par parāda piedziņu.

AMV Metall Latvia 28.08.2019

Tu pats zini, kā mūsu tiesas strādā. But būs jādara, diemžēl

Ir Ireneta 08.09.2019

Tapat ari darbiniekiem,vinji nemaksa pilna apjoma algas! Uz karti minimalo un talak katru piektdienu dod pa 100-200,kad ienak nakama alga,tev vel jagaida iepriekshejo.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы