LV RU
www.sudzibas.lv Marels Būve SIA Pilsoņu nodarbināšana citvalstu apakš firmas

РешеноMarels Būve SIA - Pilsoņu nodarbināšana citvalstu apakš firmas

Vēlos vērst sabiedrības uzmanību uz firmas SIA "Marels Būve" darbībām. Vietnē ss.com izliek sludinājumus izmantojot savas firmas vārdu. Liek atvērt igauņu/lietuviešu bankas kontus (man bija, tādēļ neiedziļinājos) . Darba līgumu manā gadījumā izsniedza tikai pēc 3 nostrādātajām nedēļām. Diemžēl tas nebija cerētais SIA"Marels Būve" (valdes priekšsēdētājs Māris Apelis, valdes locekļi Arturs Sproģis un Oskars Kondrāts-varbūt pat vairs nav, jo interneta vidē neuzrādas) , bet gan "Outdoor Activity Solutions" Igaunijā ar "priekšnieku" Mareku Boičuku. Kad līgumu dabūju, biju neapmierināta. Iekšdarbu meistars tagad pārdēvēts kā palīgstrādnieka un vēl par smieklīgu stundas likmi? Nu jā...
Šī objekta - Carnikava novada Siguļu skolas visu laiku esošais vienīgais "priekšnieks" Gintars roziņš (brīnos, ka deguns vēl nav izstiepies kā pinokio no meliem) teica, lai, ja kas nepatīkot ejot projām. Protams, negāju, nauda nopelnīta laba, apjomi lieli, tādēļ paliku. Kolēģis, kurš sāka strādāt nedēļu pēc manis, saņēma līgumu pat ātrāk kā es. Oskars Kondrāts bija otrs "priekšnieks" šajā objektā, kurš objektā parādījās reti - kad runa gāja par naudu vai objektā ieradās darbu pieņemšanas komisija.
Algas tika aprēķinātas katra mēneša beidzamajos datumos, atkarībā no padarītā apjoma kopā ar Roziņa kungu. Visi darbinieki bija uz nerviem, jo ikviens no mums redzēja kā G. Roziņš cilvēkus vienu pēc otra atlaiž, aizmuguriski vēl droši iesmejot, ka naudas tie "idioti" nedabūšot. Kā viņš to zina, ja jau Sia "Marels Būve" godprātīgi naudiņu pārskaita mūsu vadībai Igaunijā... Rupji sakot "uzmeta", atlaida kā nu kuru, iemeslu atrada, jo pēc shēmas - bosi taču ir jāpabaro... Man, kā neslēpšu un zinu, šajā objektā labākajai darbiniecei, to teica un atzina daudzi, tai skaitā arī pats g. Roziņš, maksāja bez ieturējumiem līdz objekts sāka iet uz beigām. Ieturēja naudu 2 pēdējos mēnešus, sakot, ka nākamajā mēnesī būs lielāka alga, bet beigās uz nodošanu, kad būs samaksa par stundām, kopā sanāks normāli. Jau sapratu, ka pastāv riska sarāvu un pacietu.
Februāra algas dienā maskas krita un pienāca mana kārta. O. Kondrāta un g. Roziņa kungs mani pazemoja, apmeloja, ka es esot tam un tam kolēģim teikusi to un to. Runāja, ka algas nebūšot līdz objekts netikšot nodots. Es aizgāju pati, Vnk nervi neizturēja to nepatiesību, attieksmi. Tas jau bija gaidāms, jo mana alga sastādīja teju objektā palikušo darbinieku algas kopā. Vai mani uzmeta viņi pavisam? Nē, minimālo kā palīgstrādniekam ieskaitīja kontā, bet ja godīgi, tāpat ne visu, parādā palika to pašu minimālo arī par februāra mēnesi. Bet citiem darbiniekiem G. Roziņš lepojies, ka viņi mani atlaiduši dēļ lielās mutes, vēl kādam par to ka mans darbs, kurš līdz šim bija par paraugu, ir ar kasjakiem...
Vērsos pie Carnikavas novada pašvaldības priekšsēdētājas, kurai arī bija pirmā dzirdēšana par šiem igauņu līgumiem. Sarunā arī viņa atzina, ka ja būtu zinājusi, ka valsts objektā uzdarbojas firma, kas dod "kreisos" igauņu līgumus un vēl kā palīgstrādniekiem, viņiem sadarbība momentāni beigtos.
No Daigas Mieriņas tāpat arī uzzināju, ka objektā iekšdarbi ir nodoti un visas naudas SIA"Marels Būve" ir saņēmuši. Visus šos vārdus m. Apelis, o. Kondrāts, M. Boičuks tuvāk, redzot, cik daudz firmu kungiem bijis, cik likvidējies domāju jautājumu vairs nav. Neuzķeraties, kā es un nesadarbojaties ar šo firmu! Likvidēs, vērs citas, bet vārdus iegaumējiet! Es vēlos, lai cilvēki nekļūdās un nebaro tos, kas no tā, ka tiek pie šādiem objektiem un citu naudiņas var braukt ceļojumos, pirkt jaunākos Bmw.
P. S. Sazinājos visdrīzāk ar sava igauņu priekšnieka m. Boičuka sievu, uzdevu pāris jautājumus un, kolīdz aizsūtīju savu darba līgumu, viņa beidza saziņu un mani nobloķēja. Ir daudz interesantu lietu. Ja kādam interesē sīkāk, pastāstīšu
Rita Jurēvica.

Жалоба успешно разрешена RitaJurēvica 15.04.2021

Sūdzības teksts nav aktuāls, problēma ir ATRISINĀTA!

Жалоба успешно разрешена RitaJurēvica 15.04.2021

Atsaucu iepriekš publikācijā rakstīto! Viss atrisināts!

R

Комментарии (16)

R RitaJurēvica 03.03.2021

No kļūdām mācās! Pēc kara visi gudri... Laimi nenes citu darba augļi! Ir tikai viens augstāks spēks, kas spriedīs taisnu tiesu!

I ImantsD 04.03.2021

Man arī ir bijusi darīšana ar šo kantori,tiesa gan Limbažos,kad tika veikta Ģimnāzijas dienesta viesnīcas pārbve.Tad gan nebija ārvalstu uzņemums,bet vietējais,bet visa vadība tieši tā pati,O.Kondrāts ar savu bandu.
tas bij 2019.gadā,kad es strādāju,arī palika man parādā nesamaksāto darba algu,gribēja vēl man piešūt instrumentu zādzību no objekta.
Neiesaku sadarboties ar tiem krāpniekiem.IZdomās jebkādu iemeslu,lai tik nemaksātu.
Patlaban arī viņu firma-Marels Būve veic Limbažu un Salacgrīvas novada sporta skolas sporta kompleksa renovāciju.Esiet uzmanīgi!

R RitaJurēvica 04.03.2021

Cik sapratu nākamais objekts kungiem ir Ādažos pansionāts... 😂

J Janis Kalnins3 09.03.2021

Nākamais objekts būs tikai viņiem, jo tādu slavenu, gudru un erodītu darbinieci diez vai kāds turpmāk ņems darbā!

L Liepinakungs 11.03.2021

Džeriņa kungs, darba tikuma un kvalifikācijas dēļ, ir jebkura darba devēja uzmanības vērts kā augstas raudzes speciālists. Ir spējis palīdzēt ne vienam vien uzņēmumam Limbažos un Vidzemē.
Izcils aroda meistars gan būvniecībā, gan apsardzē, kā arī jebkuros citos jautājumos, nekad neliegs savu viedokli jebkurā jautājumā- būs pēc tā vajadzības, vai nē! Pārzina arī darba attiecību jautājumus, diemžēl, tikai TIESĪBU, nevis PIENĀKUMU sadaļu! Bieži sniedz padomus Valsts darba inspekcijai kā uzlabot darba vidi Viņa darba vietās.
Cīnās ar dažāda veida atkarībām! Esiet izpalīdzīgi, palīdziet speciālistam atrast jauno darbavietu!

J Jānis Rainis 09.03.2021

No 70 darbiniekiem objektā izvelējās labāko un pietam sievieti un vienigo uzmeta?! Smiekli nāk, pilna Latvija labāko tikai strādāt nemāk:))) vai nu šņauc vai nu dzer vai zog vai pilns 100 nav galvā:))) Labākos neatlaiž un neuzmet dzejnieces kundze:)))

R RitaJurēvica 10.03.2021

Daudzi no jums sūdzību neizlasa līdz galam... Pirmkārt, aizgāju pati. Otrkārt, naudu samaksāja par janvāri, ne par nostrādāto februārī un tikai to, kas minēta palīgstrādnieka līgumā, ne pēc apjomiem. Treškārt, neviens teju nedēļu "neiespringa" vērst, ko par labu - izrunāties, neviens pat nemēģināja iet uz mierīgām sarunām. Mani tikai smalki pasūtīja, ka naudu ne dabūšot, lai vēršoties pie igauņu kompānijas... Kā, ja nekur viņi ne uzrādījās? Un no kādiem tiem 70 darbiniekiem objektā, liekot roku uz sirds, reāli atradās max 30. Un bija arī tādi, kas nemaz nesagaidīja savus līgumus un tika atlaisti. Ne jau visi ir cilvēki ar atkarībām, mana atkarība - darbaholisms. Un no viņu puses, tā ir lieliska pateicība par nesavtīgo darbu! Nav ko cepties, ja jau no viņu puses viss ir tik tīrs!

K Kārlis Tukris 10.03.2021

Jautājums vai tad kad Tu aizgāji kā pati uzsver savas darba saistības un pienākumus biji izpildījusi pret šo uzņēmumus, objektu Oskaru un Gintaru? Jo piedod bet Tu izklausies pēc bļaures kas dēļ savas skaudības par citu autoparku vai atpūtas braucieniem cel kipišu!

J Jānis Rainis 09.03.2021

No 70 darbiniekiem objektā izvelējās labāko un pietam sievieti un vienigo uzmeta?! Smiekli nāk, pilna Latvija labāko tikai strādāt nemāk:))) vai nu šņauc vai nu dzer vai zog vai pilns 100 nav galvā:))) Labākos neatlaiž un neuzmet dzejnieces kundze:)))

K Kārlis Tukris 10.03.2021

Šie stāsti ir lasīti daudz un dažādi. Katram sava sāpe un katram savi iemesli. Ar “Marels būvi” esmu saskāries, visa brigāde strādājām vienā no objektiem. Jā bija jāstrādā un darbs jāizdara kārtīgi, taču pēc tam kad bijām darbus izdarījuši un nodevuši, Gintars pieņēmis un apstirpinājis, atalgojumu saņēmām pat ātrāk nekā bija runāts un Gintars bija solījis. Pozitīvākais ir tas ka lai vai kādu šaubu ēnu varētu sākumē mest Igaunijā reģistrēts uzņēmums bija patīkami vienam no darbiniekam saņemt visu algu uz konta un neatdot daļu Latvijas zvērinātu tiesu izpildītājiem. Sistēma šai uzņēmumā strādā un ir laba. Ja vēl kādreiz zvanīs un piedāvās normālu apjomu par normālu cenu strādāsim atkārtoti.

Lbākajai meistarei ieteiktu apdomāt savu rīcību un saprast kur pati nolaidi Raini, jo šie puiši točna nečakarēs bez iemesla, man tā arī pateica - čakaresi mūs tiksi piečakarēts, izdarīsi visu godam arī viss no viņu puses tāds arī bija. Gintars nebūs ieinteresēts un Oskaram tādi kā Tu būtu pārāk maza vienība (niecība)

R RitaJurēvica 10.03.2021

Tu esi izredzētais, ka tieši Tev un Tavai brigādei viss ir "perfekti" un iet kā pa diedziņu! Ja mani nezini, neraksti! Protams nomelnošanas kampaņai, vajadzīgs arī kāds apgaismotājs 😂. Tak nes to maisu ar gaismu un ver vaļā! Es savu esmu panākusi! 👍

G Gulbenietis 10.03.2021

Pasūti no tvshopextra.lv robotu putekļu sūcēju un viss būs ok

J Jānis Rainis 10.03.2021

Šodien redzēju tavu (Rita) uznemto video interviju ar vienu nevisai apdavinātu ar smadzenem veci, kurš pats māk uzbūvēt māju no A līdz Z, bet strādā par tačkas operātoru ...ko lai saka... sieviete nemāk salikt teikumu bez lamu vārdiem un lamajas pat trakāk nekā veči, liecina tikai par tavu Rita sociālo statusu un izglitības līmeni, kauns ko tu vari iemācīt saviem bērniem?

R RitaJurēvica 10.03.2021

Žēl, ka Tu neredzēji to video, kur Gintars lieto ļoti kulturālu un adekvātu valodu, rēķinot algas. Stroikā, cik zināms lielākā daļa, tāpat kā tālbraucēji, pielieto katra otrā vārda galā bļaģ... Unn? 🤷‍♀️Vispār kāda attiekame, ja pat dienu pēc aiziešanas mani nez kāda vella pēc negribēja ielaist objektā pakaļ mantām... Varbūt arī man grib piešūt kādu inatrumentu zādzību? Vai tad tādā veidā vispār ir iespējams normāli izbeigt darba attiecības? Gintars pats varēja būt uzmanīgāks ar padotajiem un nestāstīt lietas, kas uz viņiem neattiecas, noliekot darbiniekus. Tāpat arī to, ka Oskars un viņa sieva skaita algas no kā interesanti es zinu? Turpmāk esat gudrāki, brīdinat darbiniekus, ko drīkst teikt, ko ne, lai nesanāk kā man. Logu mazgātājai tikai pateicu, ka lai runā ar priekšnieku Oskaru par naudām, ja Gintars neceļot telefonu. Iemesls manai viņu provokācijai par lielo muti algas dienā atradās. Roku uz sirds lieku un saku, nebūtu Oskars pateicis, ka alga būšot objekta nodošanas beigās, nervi neekspodētu, pieciestu. Es no gaidīju vairākas dienas, tikai tad uzrakstīju visu kā bija patiesībā. Patīk? Domāju, ne, tad jau te neceptos Jūs kungi un nerakstītu pretī!

R RitaJurēvica 10.03.2021

Vienu gan es Tev teikšu-mani bērni un viņu audzināšana ir manā kompetencē. Bet esi drošs, ka zagt, nomelnot, turēt aizdomās cilvēkus, nenoskaidrojot faktus, melot acīs skatīdamies, tas ir zemiskāk par zemisku... Paši izsaucāt uguni! Ceru, ka pret citiem, vienalga kāds viņa sociālais statuss arī nebūtu, domāju nopelnītie darbaugļi tiks likti latiņā nr. 1, tad arī Jums pašiem būs prieks skatīties saviem bērniem acīs.

K Kristapsons 11.03.2021

Kā ko var iemācīt. Kā čotka lamāties! Tu ko nesaproti :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы