www.sudzibas.lv Mare Baltija Slikts serviss, līguma termiņu neievērošana.

РешеноMare Baltija - Slikts serviss, līguma termiņu neievērošana.

Pieļāvu ļoti lielu kļūdu, kad uzsāku sadarbību ar šo uzņēmumu! Pasūtīju žoga un vārtu montāžu, tika solīti īsi termiņi un kvalitatīvs darbs.

Rezultāts kā vienmēr - avansu saņēma, darbus iesāka un pazuda. Telefoniski tiek apstiprināts, ka ir beidzies žoga materiāls un tiek gaidīta piegāde! Tiek sagaidīts materiāls un darbi tiek turpināti, atkal pārtraukti un tā neskaitāmas reizes!

Kompānija kura neievēro pati savus līguma noteikumus, neizpilda darbu termiņā un ir rupja pret klientu. Telefona zvanus ignorē.

27.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Mare Baltija Support Ответ от представителя 27.05.2019

Labdien.

Labprāt uzzinātu, par kuru objektu un klientu iet runa, jo mūsu datubāzē nevaram atrast Jūsu norādīto vārdu un uzvārdu. Arī pēc Jūsu sniegtās informācijas nevaram saprast par ko iet runa, jo pēdējo 5 gadu laikā nav bijusi situācija, kas atbilstu Jūsu teiktajam.
Katrā ziņā lūdzu sazināties ar mums, lai varam atrisināt šo situāciju.

Cerot uz sapratni.

Ar cieņu
SIA MARE Baltija
Renār Apsītis
Mob 20041389

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 03.07.2019

Uzņēmuma Mare Baltija pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par nepatiesu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы