www.sudzibas.lv Marcisjencitis.lv/ Mārcis Jencītis Reliģiskais rekets, sektantisms, zombēšana, naudas izspiešana, vervēšana

Marcisjencitis.lv/ Mārcis Jencītis - Reliģiskais rekets, sektantisms, zombēšana, naudas izspiešana, vervēšana

Kristiešu draudze “Kristus Pasaulei” ir ambicioza un daudziem varētu šķist arī ļoti agresīva ticības nesēja; bijušie draudzes locekļi stāsta, ka izjutuši ietekmēšanu un kontroli pār sevi, bet eksperti tās darbību vērtē kā psiholoģisku vardarbību un reliģisko reketu, turklāt reliģija ir katra cilvēka brīva izvēle, bet bieži vien cilvēks pievēršas reliģijai grūtajā dzīves brīdī, un līdz ar to arī ar viņiem veiklāk manipulēt. Taču, ja nav nopietnu pārkāpumu un iesniegumu policijai, valsts draudžu darbībā neiejaucas, vēstī Ltv raidījums “aizliegtais paņēmiens”.
Īsumā:
draudi ar elli un totāla kontrole.
Ievainojami cilvēki būs vienmēr; jākontrolē, kas ar viņiem strādā.
Nauda un desmitā tiesa.
Dezinformācija un brīnumi.
Jencītis runāt negrib; palīdze skaidro – viss ir Bībele.
Https://www.lsm.lv/raksts/zinas/zinu-analize/aizliegtais-panemiens-peta-draudze-kristus-pasaulei-ekspertu-acis--viduslaiku-draudi-ar-elli-un-cilveku-kontrole.A375064/

S

Комментарии (2)

Purva Ezelis 02.02.2021

Mani vińi arī nepatīk. Traucē man zagt. Ātrāk aizlēgt to sektu.

Real dog 03.02.2021

Nav nekāda labuma no ievainojamiem, primitīviem cilvēkiem, lai tik maksā tālāk, pēc tam nelaimē pakārsies un būs vairāk vietas pārējiem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы