LV RU

РешеноMansviedoklis.lv - Krāpšana

Neizlasīju iepriekšējās atsauksmes par šo kantori, un protams kad par savu patērēto laiku šajās aptaujās pretī vienīgi saņem virtuālus punktus kurus nav iespējams pret balvām apmainīt!
Līdz ar ko varat droši netērēt savu laiku mansviedoklis.lv aptaujās!

Жалоба успешно разрешена AlekssZeltins 28.02.2020

Šodien 28.02.2020, lai arī ar lielu nokavēšanos, no Manviedoklis.lv saņēmu izvēlēto atlīdzību Jāņa Rozes dāvanu kartes formātā.

Комментарии (12)

Andris Sa 29.01.2020

Viss var nomainīt. Jau 2 rimi kartes saņēmu par punktiem. Viņu 10 eur otru 5 eur. Tur ir limiti. Lai saņemt 10 eur vajag 3700 punktu.

D Diāna 09.02.2020

Pilnīgi piekrītu,ka par aptauju aizpildīšanu var saņemt tikai virtuālos punktus.Savu dāvanu par 7200 punktiem gaidu jau no decembra sākuma.Esmu arī rakstījusi viņiem,bet atbildes nav.

A Annija 11.03.2020

Saņēmu divas dāvanu kartes (es un vîrs), abas Rimi pa 5€, veikalā saka , ka kļūda, sazvanīju Rimu info tālruni, izrādās kartes nav apmaksātas! būtībā pañemtas no stenda un viss. krāpšana! mansviedoklis nekur nav telefona nr. noradits, tikai e- pasts , uz kuru, protams, neviens neatbild jau ilgi!

L Luīza R 20.05.2020

Arī no mansviedoklis.lv jau dažus mēnešus gaidu balvu. Iepriekšējo saņēmu ātri.

A Annija 20.05.2020

kad saņemat (ja saņemat!), tad pārbaudiet, vai derīga vispār! man joprojām nav atbilde nekāda sniegta (uz e-pastu esmu 3x rakstījusi).

V vituzila 06.07.2020

Jau četrus mēnešu gaidu savu RIMI karti :(

E ewa24 08.07.2020

Aptaujas šajā portālā pildu jau kādu laiku un nekad nav bijušas problēmas ar balvu saņemšanu. Līdz šim izvēlētās dāvanu kartes pa pastu tika atsūtītas aptuveni 2 nedēļu laikā kopš to pasūtīšanas brīža. Taču nu situācija ir mainījusies. Pasūtītās dāvanu kartes statuss jau vairāk kā 2 mēnešus ir "Jāgaida apstiprinājums". Tāds pats "Jāgaida apstiprinājums" statuss izvēlētajai dāvanu kartei ir vēl vienam pazīstamam cilvēkam, kurš arī pilda aptaujas šajā portālā un savu balvu pasūtīja jau pirms 3 mēnešiem. Vairākkārt rakstītas ziņas un e-pasti, taču uz tiem neviens neatbild, taču jaunas aptaujas gan tiek piedāvātas regulāri. Apsveru domu vairs nepildīt nevienu aptauju un dzēsties no tā portāla ārā, jo neredzu jēgu veltīt savu laiku aptauju pildīšanai, ja izvēlētā balva netiek izsūtīta un uz kontaktu arī neviens neiziet.

A Annija 10.07.2020

būtu izlikuši kādu ziņu, ka, saistībā ar Covid (vai nu kas šobrīd viņus ietekmē), būs jāgaida ilgāk, tas būtu saprotams.
bet nu, ņemot vērā faktu, ka man tika atsūtītas neapmaksātas dāvanu kartes un pat uz šādu e-pastu viņi man neatbild, vispār zudusi ticība...

E ewa24 16.07.2020

Tieši tā! Tad vismaz cilvēki, kuri pilda šīs aptaujas, zinātu, saprastu. Taču tagad tāda neizpratne. Vakar uz e-pastu atnāca ziņa "Atgādinām, ka esat ielūgts piedalīties aptaujā!". Ziņas par jaunām aptaujām uz e-pastu nāk regulāri. Taču paši uz ziņām un e-pastiem neatbild. Līdz ar to nevar saprast kāda ir tā situācija. Protams, nav jau liela bēda, taču tomēr... Šajos apstākļos tā pati 10 eiro vērtā dāvanu karte pārtikas veikalā būtu noderējusi.

J Jopiņ Popiņ 06.09.2020

mansviedoklis.lv Krāpnieki !
Arī gaidu apstiprinājumu. Jau no marta mēneša. Katru mēnesi pasūtīju Latloto biļeti. Nu jau sešas netiek apstiprinātas. Komunikācija 0.

A Agrita V. 25.02.2021

Pievienojos ar negatīvo pieredzi. Jau no 2020 gada decembra gaidu apstiprinājumu par apmainītajiem punktiem pret dāvanu karti. Esmu divreiz rakstījusi uz epastu,bet bez reakcijas. Izskatās,ka darbiņš Bez Tabu būs.

T tiina69 13.04.2021

Piekrītu, ka šo vajag pacelt mediju līmenī. Es arī gaidu no pagājušā gada un saziņas iespēja nekāda.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы