LV RU

Mansviedoklis.lv - Krāpšana

Neizlasīju iepriekšējās atsauksmes par šo kantori, un protams kad par savu patērēto laiku šajās aptaujās pretī vienīgi saņem virtuālus punktus kurus nav iespējams pret balvām apmainīt!
Līdz ar ko varat droši netērēt savu laiku mansviedoklis.lv aptaujās!

Al

Ещё Mansviedoklis.lv жалобы

Комментарии (5)

Andris Sa 29.01.2020

Viss var nomainīt. Jau 2 rimi kartes saņēmu par punktiem. Viņu 10 eur otru 5 eur. Tur ir limiti. Lai saņemt 10 eur vajag 3700 punktu.

hartijs 29.01.2020

Reiz bija aptauja par alkoholu. Pirms aizpildot jāievada dati par sevi. jautājumā ,vai lietoju alkoholu, atzīmēju ka nē. Uzreiz izmeta, ka neatbilstu kontingentam un pārtrauca aptauju.
Vai atturībniekam aizliegts izteikt viedokli?
Tagad e-pastā iestatīju, lai viņu paziņojumi pienāk spama daļā.

Andris Sa 29.01.2020

Par to aptauju kur raksta ka jau nevajag tad viņi dod tikai 5 punktus. Ir aptaujas kur var saņemt 250.

Saivii 29.01.2020

Un kaadu viedokli tu vari sniegt par produktu kuru neizmanto ?

Di Diāna 09.02.2020

Pilnīgi piekrītu,ka par aptauju aizpildīšanu var saņemt tikai virtuālos punktus.Savu dāvanu par 7200 punktiem gaidu jau no decembra sākuma.Esmu arī rakstījusi viņiem,bet atbildes nav.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы