www.sudzibas.lv Madara Alksne Naudas krāpšana

Madara Alksne - Naudas krāpšana

Labdien!
Vēlos dalīties negatīvajā pieredzē attiecībā uz šo cilvēku. Šeit jau ir ievietota viena sūdzība, bet vēlos papildināt arī no savas puses.
Esmu ievietojusi sludinājumu facebookā un ss.lv, meklējot konkrētu preci (virtuves piederumi). Madara uzreiz uzrakstīja gan soc.tīklā, gan uz mobilo, ka viņai šī prece ir pieejama un atrodas Valmierā. Vienojāmies par cenu un sarunājām, ka, saņemot apmaksu, viņa to izsūtīs caur pasta staciju man uz Rīgu. Veicu apmaksu un saņēmu no viņas akceptu, ka nauda saņemta. Tomēr preci tā arī neesmu saņēmusi. Nedēļas laikā Madara "baroja" ar solījumiem, izdomāja jaunus iemeslus, kāpēc prece nenāk vai kāpēc nevar man atgriezt naudu.
Lai gan summa nebija ļoti liela un situācija mūsdienās ir ļoti izplatīta, tomēr vēlos brīdināt visus, kas saskarsies ar šo un citiem krāpniekiem, kuri izmanto omnivas u.c. starpniekus, būt piesardzīgiem. Nepieciešamības gadījumā varu iesniegt maksājuma uzdevumu un saraksti ar šo negodīgu dāmu.

Zemāk viņas rekvizīti:
Madara Alksne
Telefona numurs: 24954284

O

Комментарии (2)

M MezaEzis 14.05.2017

Oksana06, lūdzu iesniedz sūdzību policijai! Ļoti ērti izdarīt caur latvija.lv. Pats esmu saskāries ar šādu pašu situāciju ar šo pašu personu. SS.LV tirgoja vienu lietu kas ieinteresēja. Sarunājām pakas nosūtīšanas veidu (viens no paku automātiem) un pārskaitīju naudu. Kad lūdzu nākošā dienā atsūtīt automāta čeku, lai varu izsekot sūtījumu - sekoja nedēļa ar visādām atrunām kāpēc to nav iespējams izdarīt. Kad pagāja nedēļa un lūdzu atgriezt naudu - tas tika apsolīts. Protams nedēļu sekoja atrunas kāpēc nauda nav pārskaitīta. Pēc nedēļas iesniedzu iesniegumu policijai! Summa nav liela, tādēļ LŪDZU uzraksti iesniegumu policijai, lai tā ir informēta, ka tas nav viens izolēts notikums, bet apkrāpto ir vairāk un viņiem būs iemesls lietu izskatīt konkrētāk, nevis atrakstīt par mazsvarīgu nodarījumu un izbeigt. Un kā izrādās - policija nav bubulis. Pēc iesnieguma latvija.lv (kur pievienoju e-pasta saraksti, izdruku no bankas, ka veikts maksājums) tiku uzaicināts uz iecirkni, kur cilvēcīgi notikušais tika parunāts un mans iesniegums tika iesniegts.

D Dons Kalns 19.02.2019

Man arī bēdīga pieredze,žēl ka pirms ielaidos ar šo personu darījumos neizlasīju Jūsu bēdīgo pieredzi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы