LV RU
www.sudzibas.lv Luminor banka Neprofesionāla attieksme telefona operatorei Natālijai

Luminor banka - Neprofesionāla attieksme telefona operatorei Natālijai

Diemžēl arī mana pieredze liecina, ka apvienošanās rezultātā luminor klientu apkalpošana ir ļoti pavājinājusies, lai neteiktu slikta, kā dēļ apsveru iespēju nomainīt banku. Kā zināms, visas bankas ir pārejas procesā šobrīd. Zvanīju ar savu jautājumu - šodien, 02/09/2019. Atbildēja natālija, kas visdrīzāk varētu bankā strādāt par apkopēju. Nedz atbildēja uz uzdoto jautājumu, nedz izskaidroja, nedz bija pieklšjīga, nedz valodu saprata. Tā ka - fui jums luminor, nordea bija labāka... Ļoti nepatīkami vīlos. Jāmaina attieksme pret klientiem un nevar pieņemt darbā neprofesionālus skuķus.

L

Комментарии (2)

T Turkey901 03.09.2019

Jauku Jums taciņu prom no bankas!

Pacco_al 07.09.2019

"Atbildēja natālija, kas visdrīzāk varētu bankā strādāt par apkopēju." Kura augstprātīga šo uzrakstīja? Ne tev, kaza, spriest kur un par ko katram strādāt.
Banku nomaini gan citiem argumentiem jau smadzeņu nepietiek.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы