www.sudzibas.lv Loguveikals.lv Aizmirsa piegādāt logus!

Loguveikals.lv - Aizmirsa piegādāt logus!

02.09.2020 veicu divu logu pasūtījumu pēc izmēriem un apmaksāju avansa rēķinu uz SIA LB Latvija bankas kontu, kura pārstāvis ir 91 gadā dzimušais Roberts Berķis. Logu izgatavošana un piegāde tika solīta 4-5nedēļu laikā.
Pašreiz izskatās, ka firma ir pazudusi, telefons izslēgts un mājaslapa nedarbojas, logi netika piegādāti un nauda nav atgriezta!
Tātad ja jums būs darīšana ar šo tipāžu vai viņš pie jums stāsies darbā, tad zināt, ka iespējams viņš ir uzmetējs!

V

Комментарии (4)

V vitols 16.09.2021
Krāpnieki

SIA LB Latvia ,Loguveikals.lv ar pārstāvi 91.gadā dzimušo Robertu Berķi savāca no cilvēkiem naudu logus nepiegādāja un pazuda.Sūdzības par šo personu tiks liktas,tik ilgi kāmēr viņš atcerēsies un izpildīs savas saistības.

MURAKAMI 17.10.2021

No kurā laikā maksā ne uz firmas kontu, bet uz prīvātās personas?
Uzreiz man nāktu domas, kā krāpnieks.
Jā ir firma. jā ir PVN reģ. nr, tad un ir konts firmai...
Nākamreiz ieslēgsiet smadzenes.

V vitols 18.10.2021

Jā tieši tā rēķina apmaksa tika veikta uz firmas Bankas kontu SIA LB Latvia 370.02€ !

D dille76 19.10.2021

Es arī vērsos gan PTAC, gan policijā. Kriminālprocesu neierosina, kaut arī summa liela. Noteikti ir daudz apkrāpto. Vienoties ir neiespējami un sazināties arī, pazūd, neatbild. Izdevās pirms laba laika vienoties par vienu nelielu maksājumu, tas arī viss.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы