LMT Iekasē naudu par internetu kurš praktiski nestrādā - Krāpšana

Esmu spiests izvēlēties LMT mobilo internetu kopā ar viedtelevīziju, jo talsu nov. Jaunpagastā citu mobilo operatoru pakalpojumi vispār nedarbojas. Diemžēl LMT pakalpojums strādā ļoti slikti, ļoti ilgi nevar atērt, vai vispār nevar atvērt melētās lapas, bet viedtelevīzija rāda tik neskaidru attēlu ka ātru sāk sāpēt acis no tādas miglas bildes. Arī operatoram zvanīt ir bezjēdzīgi, jo tikai tiek solīts novērst problēmas, bet nākas nemainās. Reizēm uzlabojums pēc zvana operatoram ir uz dažām dienām, bet reizēm nav vispār. Tad operators liek klientam veikt visādas manipulācijas, lai tikai pataisītu klientu par muļķi, kurš pats ir vainīgs pie tām problēmām, bet labāks internets no tā nepaliek. Bet naudu par pakalpojumu gan LMT iekasē vienmēr laikā un bez defektiem iekasējot.

J

Комментарии (2)

Good Intentions 18.07.2021

Nav jau tā, kad nav, bet praktiski nav un bildīte arī kaut kāda ir. Piesaki atslēgšanos un varbūt, varbūt kaut kas uz nenoteiktu laiku uzlabosies, lai tevi nepazaudētu.

E Emīlsemils 18.07.2021

Varbūt atsakies ?neviens nav spiests neko izmantot,mūsdienās no visa var atteikties .

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы