LiveShop - Kvalitāte

Nopirku portatīvā datora lādētāju. Viss ok, piegāde normāla, serviss apmierinošs. Prece atnāk, laiks pieslēgt. Pieslēdzu un viss strādā. Pēc 3 dienām barošanas blokā dzirdama dzirksteļošana un signāla led izdziest ik pa brīdim. Nezinu kāda jēga man no tāda barošanas bloka, bet par preču kvalitāti esmu šokā. Paldies jums par patīkamu pirkumu!

Комментарии (4)

2litriBocmanis 25.04.2019

Saprotu, ka garantija vai jebkādas tiesības uz preces atgriešanu man vairāk nav, bet vēlējos uzzināt iemeslu, un šeit viņš ir! Savienojumi bet lodējumiem, pie tam vēl ļoti sliktas kvalitātes. Kauns tirgot šādus produktus!

2litriBocmanis 25.04.2019

Kontaktus aplodēju, noizolēju lai nerastos starpgadījumi. Viss strādā. Bet sūdzību ārā neņemšu, lai cilvēki kas iegādājās no LiveShop datoru lādētājus zin, ka var nākties pašam arī labot.

A Anna Bird 25.04.2019

Šī elektroenerģijas taupīšanas metode bija slēpta 20 gadus, un tagad ikviens var to izmantot un maksāt 2 reizes mazāk - http://bit.ly/electrolv Protams, es to visu pārbaudīju, izmantojot to 3 mēnešus ar tādu pašu patēriņu, es samaksāju 30-40% mazāk naudas!

2litriBocmanis 25.04.2019

Pašol 3 mājas tālāk sabiedrības atkritums

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы