LV RU

Liepkalni maizes ceptuve - Krāpšana

Ceptuvē joprojām Cenas tiek ievadītas manuāli, kas ļauj kasierei apkrāpt pircējus, kuri pērk vairāk kā vienu Liepkalnu maizi. Nav pretenziju pret produktu, bet pret nelaipnu un krāpniecisku kasieri, kura 29.03.2020 pēc 17, strādāja kasē. Veikalā vīrusa pandēmijas dēļ bija vēl tikai viens pircējs, tātad ne rutīna, ne nogurums nav par pamatu nelaipnai apkalpošanai un apskaitīšanai. Aicinu cilvēkus rūpīgi sekot savu pirkumu reģistrēšanas brīdi liepkalnu maiznīca veikalā, lai neļautos apkrāpšanai.

E

Комментарии (2)

T Turkey901 30.03.2020

Kā tieši ļauj apkrāpt?
Pircējiem neizsniedz čeku, kur viss ir skaidri rakstīts, vai pircējam acis aizspiež ar roku, lai tas neredzētu cenas un summu, vai arī izsmidzina smadzenes paralizējošu gāzi, kas liedz izmantot aritmētiku?!

Maiznīca Liepkalni 02.04.2020

Labdien!
Lai detalizēti izskatītu konkrēto situāciju, lūgums atsauksmes autoram (Ervīnam Tīfenbergam) sakontaktēties ar uzņēmumu SIA Liepkalni. Atsauksmē nav norādīts, kurā no Liepkalnu firmas veikaliem situācija notikusi un kāda tieši neatbilstība konstatēta. Ar augstu atbildības sajūtu attiecamies pret katru pircēju, līdz ar to esam ļoti ieinteresēti minētās situācijas sīkākam aprakstam.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы