LV RU
www.sudzibas.lv Lidosta Rīga / RIX Slikts serviss muitā

Lidosta Rīga / RIX - Slikts serviss muitā

Muitā sieviete, kas dod pelēkās kastītes personīgo mantu ielikšanai ļoti dusmīga un nelaipna. Katru dienu personāls mainās, bet šodien 06.01.2020 ap pl.13'00 man trāpījās viena dikti traka. Es gribēju sakārtot savas mantas labāk, lai neisptust skeneri, ok es neievēroju zīmi, ka tur tiešām nedrīkstu likt rokas aiz plastmasas dēļa, piedodiet, bet šī man uzrēca, ka tur man "rokas nav jābāz" un vēl kas zin ko skaidroja.
Lidostas personāla problēmas man galīgi neinteresē, es esmu klients, maksāju lielu naudu par biļetēm, un par to šķiet man ir tiesības saņemt atbilstošu servisu.
Lai veicas!

06.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (10)

L Linda_J 06.01.2020

Uz muitas zonu lidmašīnas biļešu cena neattiecas. Tas ir atsevišķs dienests. Interesanti, vai jūs pasveicinājāt personālu? Vai laicīgi atnācāt uz reisu?

F [email protected] 12.01.2020

Atnācu laicīgi, protams.

M Mego izmeklētājs 06.01.2020

Un kapec jabaž rokas ja skaidri norādīts ka nedrīkst ,apnikuši šie klienti kas kladzina ka maksājuši naudu un ko?

F [email protected] 12.01.2020

Pateicoties tiem klientiem, kas maksā naudu, Jums - man ir darbs un mēneša beigās alga.
Lasot šos pāris komentārus, tā vien liekas ka tautai patīk riet.

_ _Barons_ 06.01.2020

Tu kaza vēzi gribi? Laikam nezini ka rentgens strādā?

Nākamreiz lec pati iekšā, dabūsi savu dārgo servisu uz nāves gultas. Domā taču ar galvu :)

F [email protected] 12.01.2020

Kaza, varat teikt kādai citai, rakstot manu sūdzību nevienu neapsaukaaju, vien izpaudu savu viedokli.

_ _Barons_ 13.01.2020

No sirds atvainojos!?

BondsBonds 12.01.2020

Tavas tiesības beidzas kur sākas citu tiesības.

K KāpostuTītenis 24.01.2020

No kura laika KLIENTI maksā naudu RIX? Vai tad jūsu biļetes neattiecas uz aviokompanijām? Jūsu dārgā nauda nenonāk kabatā nevienam RIX darbiniekam, bet tikai attiecīgam uzņēmuma Un aviokompanija nav viens un tas pats kas Rīgas lidosta. Kā arī, tak klausieties ko Jums saka, nevis mētajaties ar neloģisku skaidrojumu. Ja neievērojat noteikumus, kur ir garanija, ka vispār kaut ko pareizi esat saklausījusi.

Saivii 24.01.2020

Lai nu kaa tur nav bijis, prieksh kam kliegt? Ir redzzeeti neapmierinaati cilveeki,nu kursh jums liek tur iet stradaat? seediet maajaas ar saviem neapmierinaatajiem purniem. Man piemeeram ljoti bail lidot un ja veel redz taadu gjiimi ,tad vispaar garstaavoklis uz 0. Ja uzklidz tad vispaar.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы