LV RU

Lidosta Rīga / RIX - Slikts serviss

Ļoti nejauks personāls, nepalīdz klientiem, kad jautā palīdzību sūta pie augstākstāvošajiem, aukstākie Saka, ka nevar palīdzēt un sūta atpakaļ uz “security” zonu, “security” zonā atkal Saka iet pie augstākstāvošajiem sakot “viņiem jums jāpalīdz. ” nekāda cilvēciskuma, cilvēks atlidoja no Amerikas, neizlaida cAuri, jo pases der. Term beidzās pēc 3. Mēn. , saprotams neizlaiž cauri, noteikumi paliek noteikumi, taču vai tiešām tik cietsirdīgiem jābūt pret cilvēku, kurš lidojis pāri visam okeānam tikai lai satiktos uz 4 dienām!? Kaut uz minūtēm 5 neļaut satikt tuvos? + apsargi izturējās kā pret cietumnieku, neļāva pat aiziet nopirkt biļetes mājupceļam, neļāva iziet no “security zonas”. Cilvēkam jāguļ uz lidostas krēsliem visu nakti.. Neviens Nepalīdz, neļauj iziet pat biļeti nopirkt.. Absurds! Kad mēģinājām sarunāt kaut uz 5 mīnutem tikties, viņi jau uzreiz atbildēja “nē! ”

16.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (5)

BondsBonds 16.02.2020

Nejauc jaukumu ar likumu.

Tā laikam ir karma par to, ka Meksikas iedzīvotājus nelaiž pāri robežai uz ASV, kā arī tas bullshit ar green cards

Oļegs Zatlers 17.02.2020

Ej labāk savas vistas pagrauz.

Smitersam pasūkā ledu

N Noboby 17.02.2020

Pamēģini pati tikt Amerikā ar tādu pasi kurai termiņš beidzas 3 mēnešu laikā. Viņi pat neielaidīs lidmašīnā lai tiktu pāri okeānam bet tas ka viņi atļāva izlidot ir viņu vaina. Viņi paši nav daudz draudzīgāki

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы