Lidosta Rīga / RIX - Serviss

1. Kāpēc pēdējā laikā, lai iekāptu un izkāptu no lidmāsšinas nav iespējasm to veikt par tuneli. Tā vietā ir jākāpj lejā un jākāpj augšā. Ir cilvēki ar kustību truacējumie, rokas bagžas, mātes ar maziem bērienņiem utt. Kad tas tiek aizrādīts lidostas darbiniekiem, tad ir ļoti nicinoša atbilde - rakstiet sūdzību. Ti arī daru.

2. Kāpēc autobusa šoferi, kuri nogādā pasažierus uz izkāpšanas termināli (lidmašīna ielidoja no Frankfurtes 17.06.), nenolaida autobusu, lai cilvēki varētu normāi iekāpt autobusā. Uz aizrādījumu pat nereaģēja.

Rīgas lidostas rūpes par klientu pēdējā gada laikā ir būtiski pasliktinājusies.

22.06.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

ģ

Комментарии (1)

R robertssss 22.06.2023

Rīgas lidosta par to nav atbildīga. Gaisa tilti netiek izmantoti tāpēc jo tā izvēlējusies aviokompānija, tā ir lētāk. Pilnībā saprotu Jūsu sūdzību, bet ir tā kā ir un RIX par šo situāciju nesniedz atbildību.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы