Lidosta Rīga / RIX - Security check

Nu jau 6 gadus lidoju ar savu plastmas maisiņu/maciņu, kurš nav vienreiz lietojams. Pirmo reizi man lika pārkraut visu lidostas maisiņā, kas ir daudz mazāks un tai pašā laikā blakus esošos cilvēkus laida cauri ar viņu pašu plastmasas maisiņiem, kas bija lielāki par lidostas maisiņiem, kas liekas nedaudz negodīgi, jo ja man pašai būtu vienreiz lietojamais plastmasas maisiņš, kuram tilpumu varu izvēlēties pati, es būtu tikusi cauri. Bet šodien man nācās izsviest šo to ārā. Kā arī jāuzsver, ka vienreiz lietojamie plastmasas maisiņi ir videi nedraudzīgi, tāpēc varbūt būtu laiks mainīt šo un paskatīties uz citām Eiropas lidostām.

27.08.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (5)

T Tatjana P 27.08.2023

Ja jau RIX maisiņš bija tik DAUDZ mazāks, ka pat vajadzēja šo to izmest, tad kādas pretenzijas? Maksājiet par bagāžu un ņemiet līdzi kaut 5L maisiņu. Riebjas cilvēki, kam škrobe samaksāt par bagāžu, kad acīmredzami ir vajadzība. Sabāž pilnu somu, pilnu datorsomu un pat jakas kabatas ar visādiem krāmiem, tad raud, ka neizdevās izsprukt cauri.
Starp citu - lidmašīnas ir daudz kaitīgākas videi, nekā 1L maisiņš, it īpaši ja tas maisiņš ir pareizi utilizēts. Gan jau Jūs, kā cilvēks, kuru tā rūp daba, neizmetīsiet šo maisiņu sadzīves atkritumos...

Так взрывчатку и оружие на самолёт лучше проносить в своём пакете не перекладывая в другой на глазах у сотрудников службы безопасности!..

T Tatjana P 28.08.2023

Лучше готовится надо. Аэропорт не держит в тайне допустимый объем пакета. Если взрывчатки столько, что не влезает в установленный нормами литраж - нужен подельник.
Люди на контроле нормально выполнили свою работу - и это же ужас какой. Вот если бы они пропустили пассажира с собственным 3литровым мешком гексогена - были бы вооот такие молодцы...

VSR 28.08.2023

Jeeeebāāāāāāķ tev problēmas dzīvēēēēe...

Veronika Rudzinska! А тебя что, в Фатерлянд не пускают?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы