LV RU
www.sudzibas.lv Lidosta Rīga / RIX Nepamatots muitas lēmums

Lidosta Rīga / RIX - Nepamatots muitas lēmums

Muita atteicās likt zīmogu uz nodokļu atmaksas formas. Acīm redzami nepārzināja nodokļu atmaksas noteikumus. Muitas pārstāve bija santa slatva (ja pareizi redzēju, jo muitas darbiniece atteicās uzrādīt savu kartiņu ar vārdu) . Kā arī viņa rīkojās ļoti neprofesionāli un atteicās klausīties.

Pēdējos 8 gadus es dzīvoju apvienotajos arābu emirātos, kur man ir uzturēšanās atļauja, kas ir iezīmēta pasē (residence permit) .

Pēc global blue noteikumiem (pievienoja bildi) , kas skaidri sāka "i declare... That i am resident outside the e. U. " mani ar latviju nesaista nekādas ekonomiskās saites, deklarētā adrese ir ārpus latvijas, kā arī es skatos latvijas nerezidents nodokļu maksāšanas jomā.

26.07.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Lana Depra 26.07.2019

Muitas atteikums tika saņemts 26.07.2019. plkst. 11:30. Rīgas lidostā.

La

Комментарии (1)

Cr critical thinker 26.07.2019

nu nevajag savus PID publiskot

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы