www.sudzibas.lv Lidosta Rīga / RIX Inspektors-Patrulētājs

Lidosta Rīga / RIX - Inspektors-Patrulētājs

Ja kādam ir vēlme startēt uz inspektora-patrulētāja amatu lidostā Rīga, tad sākumā iesaku pastaigāties pa kādu lielveikalu 11st. Ar 1st. Atpūtu. Darbs ir interesants un atbildīgs, bet jārēķinās ar intrigām un bērnudārza līmeni no vadības puses, tāpēc var gadīties, ka nesaprotamu iemesla dēļ var tikt atlaists. Alga uz rokās ap 600e. No pieredzes-neiesaku!

Комментарии (17)

Работяга 23.03.2017

Ахахаха))) а у нас в каугури полно было желающих идти в аэропорт работать)))

K kartupelis2 23.03.2017

jābūt bez sodāmībām, tas pusi kaugurus atbirdina stabili

P Patrulētājs 24.03.2017

Nostrādāju tur 4 men...pateicu,ka braucu strādāt uz Franciju. Tur tā patruļa nesen kā izveidota nodaļa ar dīvainu priekšnieku priekšgalā(G.Paegle),pēc tādas attieksmes tur normāli cilvēki vairs nestrādās un tad Kaugurus ar atplēstām rokām paņems :D
Slodze liela,visu dienu uz kājām un alga mazliet lielāka kā apkopējai,bet pārunās solija pie 800e uz rokas!

T Tong Po 30.03.2017

Pārrunās solīja 800Eur, bet kas līgumā ko parakstīji? Tev tak algu neskaita pēc nostaigāto kilometru skaita, bet gan, visticamāk, pēc nostrādātajām stundām, tad jau jābūt zināmai stundas likmei, ko pirms parakstīt līgumu, ja nevar galvā, tad telefonā izmantojot kalkulatoru var sarēķināt.

T TangoP 30.03.2017

Cik zinu,tad pārrunās neviens darba līgumus neparaksta,ja vien neesi ļoti labs Tongo dejotājs.Tad nu aizej uz pārrunām un tev saka,ka likme stundā būs 4.60,bet kad parakstīsi līgumu,tu ieraudzīsi 4.00, un pēc tam uzzini vēl tādu jaunumu,ka samaksa ir par 11st. nevis 12st.

U Undars 24.03.2017

Mana pieredze tur vispār dīvaina...
Pirmās pārunas - ok
Otrās pārunas - ok
2 nedēļu apmācības - ok (visi testi nokārtoti)
prakse - ok,bet te pēc divām prakses naktīm vienkārši palūdza aiziet prom,jo redz nepatiku prakses vadītājai,ka pārāk maz jautajumus uzdodu un vēl visādas intrigas uzpūtas ne no kā,tad rodas jautājums vai tur vadība ir fetišisti,lai maksātu naudu un tērētu laiku un pēc tam ņemtu un atlaistu nedodot iespēju sevi pierādīt darba gaitā!
Īsumā ir tā; ja nav ko īsiti darīt un gribi,lai Tev samaksā naudu par to,ka Tu atsēdi klasē 2 nedēļa un bonuss ir ekskursijas pa lidostu,tad tā ir īstā vieta,kur to darīt!
Runājot par darbu,tad izskatās,ka vieta ir laba un attieksme arī,tikai ne no Patrulēšanas nodaļas vadītāja puses,jo tam cilvēkam neiteresē Tava iepriekšējā pieredze,ne Tava izglītība...vienkārši garstāvokļa vai simpātiju,antipātiju meklētājs!
Alga jautājums...apmēram tā ir kā iepriekš pieminētie.

Z ziljonij 07.08.2017

Kāpēc neuzrakstīji kādēļ tevi atlaida?
Filmas saskatījies par demokrātiju?
Savus noteikumus gribēji ieviest?
Kad tu tāds esi?
Likumdevējs?
Varēji dienēt armijā. Kāpēc aizgāji?
Pastāsti savu versiju es pateikšu kā bija...

P Patrulētājs107 10.08.2019

Pastāsti kā bija?!;)))

Z Zipčiks 24.03.2017

12st.darba vietā tur samaksā tikai par 11st.,kas mēn.griezumā ir -14 līdz -16 st.par ko tev nemaksā,bet darbā atrodies tā pat! Reāli tu vienu dienu nostrādā par velti!

proverka777 25.03.2017

ko tu muldi.. tur alga knapi 470 eur..

Z Zipčiks 25.03.2017

Nu jā...600e tikai inspektoriem...kuri tur pakaļās salīduši paEglei!

Z ziljonij 07.08.2017

Nrjauc ADN ar PN... Algas atšķirās kā arī pienākumi...
Nezini - nerunā...

P Policis 29.03.2017

Ir pieredze Rīgas pašvaldības policijā pāris gadi,augskola pabeigta,angļu valoda labā līmenī,apsardzes sert.ir,bet pēc pirmām pārunām izskatījās,ka nepatiktu patruļas priekšniekam. Laikam kaut kādi kompleksi tam "vīrietim" vai arī liekot sludinājumu - meklējam darbiniekus,kas patiks priekšniekam neatkarīgi no Jūsu pieredzes utt.

Z ziljonij 07.08.2017

Ja tevi no muņikiem padzina, tad lidostā tev noteikti nav ko darīt... tici man :-)

E Eglesdels 15.08.2017

Ziljoniks, kāpēc domā, ka mani atlaida?! Joprojām strādāju RPP...gribēju pamēğināt citur pastrādāt! Tu te skatos par korķi katrai pudelei taisies būt! Nojaušu,ka esi no RIX PN kāds d!benā līdējs vai slavenais Paegle :) Atbildi uz elementārāko jautājumu- cik daudz kadru ir aizgājuši no PN gada laikā?! :D

M Ments1 07.04.2017

Nekā laba tur nav. Ir vecie darbinieki ar skaistiem grafikiem un ir jaunie,kam būs sliktāks grafiks,tāpēc arī vakances visu laiku šim amatam ir brīvas. Būtu vadība mazliet nopietnāka,tad varbūt arī kaut kas mainītos uz labo pusi.

Z ziljonij 07.08.2017

Kur tu esi strādājis iepriekš?
Darbs tur ir lielisks, ja tu saproti, kas un kā tev jādara. Ja tu gribi neko nedarīt un saņemy algu, tad ej uz muņikiem vai mentiem (uz patruļu). Staigāsi pa pilsētu un neko nedarīsi. Pelnīsi 600-650 € un būsi priecīgs.
Nevajag rakstīt par to, ko nezini...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы