www.sudzibas.lv Lidosta Rīga / RIX Drošības kontroles darbs

Lidosta Rīga / RIX - Drošības kontroles darbs

Labdien,
šodien piedzīvoju ļoti pazemojošu drošības kontroli. Izejot drošības kontroli, kontroles darbiniekiem bija radušās aizdomas, ka manā somā ir kāds ass priekšmets, kurš tur nebija. Tā sakarā darbinieki izkrāmēja visu manu somu kastēs - principā izliekot publiskai apskatei visas manas personiskās lietas - sākot ar higiēnas precēm, zālēm, atslēgām, kabatslakatiem un manu apakšveļu, kā arī vēl daud zko citu. Man ir mugursoma, kur ietilpst diezgan daudz lietu. Nekad nebiju piedzīvojusi šādu pazemojošu drošības kontroli - pat ne lidojumos uz aizjūras valstīm, kur, ja rodas aizdomas par kādu priekšmetu, tiek lūgts to uzrādīt vai darbinieki vienkšārsi atver somu un apskatās lietas, nevis tās izliek visiem aplūkot.
Jutos it kā būtu zagle vai kas cits, kam jāuzrāda visas personiskās lietas, kas manā somā atrodas.
Ļoti gribētu saņemt lidostas atvainošanos par šādu situāciju!
Maija

25.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (15)

E eozz 25.11.2019

Drošības kontrolei ir tiesības pilnīgi visu Jums pārbaudīt. Jūsu jūtām ar to nav nekāda sakara un citu lidostu pieredze ir slikts piemērs, jo ir valstis kur Jums par šķību skatienu stāvētu blakus ar kalašņikovu.
Labāk būtu ja bīstami priekšmeti nonāktu uz borta?
Vienas personas diskomforts ir ļoti lēta cena lai pārliecinātos par vairāk kā 100 cilvēku drošību uz gaisa kuģa.

H hehe 25.11.2019

Un potenciāli 1000 cilvēkiem uz zemes , ja kritīs.

Kolta 25.11.2019

Ak Dievs , Maija, vai tiešām?! Pamēģiniet aizbraukt uz kādu Austrālijas lidostu, tur šī jūsu trauma būtu vel neizsakāmi lielāka.

Bomboklak 25.11.2019

Sniegpārsliņa!

Pilnīgi normāla prakse.

J JanaZake82 02.03.2020

Tā pavisam nav normāla prakse. Lidoju daudz pa Eiropu un tiešām lidosta Rīga darbinieki spilgti atšķiras ar rupju attieksmi pret pasažieriem, nemaz neprot runāt un izskaidrot, nemaz nodomā par pasažieriem un par viņu mantām. Bezkaunīgi, necienīgi un rupji. Nez kā viņi izvēlas savus "upurus", cik skatos tik sievietes un krata par extra lūpu krāsām un skropstu tušām. Nemaz nav patīkami uz Latviju lidot diemžēl.

B benskiecasino 25.11.2019

Maijai laikam no rīta vai vakar nebija kāds ielicis un vińai sākās zajobs

⛔️ 25.11.2019

Galvenais, ka apakšveļa bija tīra, pārējais ir nieki.

E Elisa Elisija 25.11.2019

Drošības kontrole vnk dara savu darbu. Nopērc savu privāto lidmašīnu un varēsi visu velnu vest.

B balins 25.11.2019

Arī privāto lidmašīnu pasažieriem un pilotiem Rīgas lidostā jāiziet drošības un alkohola kontrole.

Life_is_life 25.11.2019

Bet vispar atseviska telpinja butu labak... lidosta noteikti tada ir

Janis85 26.11.2019

Ak mans Dievs! Kāds no lidostā esošajiem cilvēkiem uzzināja, ka Maija valkā apakšveļu! Ah, nu kur tā pasaule veļas!

D DidzioLV 26.11.2019

Maija pat nezin kā var pārbaudīt Ben Guriona līdostā Izraelā :) Tur pat var ielikt cietumā bez paskaidrojumiem. Netīras apakšbikses ir nieks...

L Linda_J 06.01.2020

Drošības kontrole, protams, ir ne visai patīkama, bet nepieciešama procedūra. No tās ir atkarīga lidojumu drošība. Ja tā nepatīk, neizvēlaties gaiisa transportu. Ir daudz citu transporta veidu.

F [email protected] 12.01.2020

Drošības kontrole ir ļoti apsveicami, ka veic izcili savu darbu, BET ir tāda lieta kā " privacy" , lai izskatītu kāda personīgās mantas, tam būtu nepieciešama atsevišķa telpa, haosa un iespējams laika trūkuma dēļ domāju tas tiek darīts neprofesionāli turpat uz letes visu cilvēku priekšā,

L Linda_J 13.01.2020

Pastāv tāda lieta, ka var nopirkt RIX kluba karti un visas kontroles iziet īpaši, bez rindas. Bet taws jau ir par maksu/

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы