www.sudzibas.lv Lidosta Rīga / RIX Bērnu ratiņi security

Lidosta Rīga / RIX - Bērnu ratiņi security

Es rakstu to nevis kā sūdzību, bet vairāk kā ieteikumu tālāk nākotnē kā, mūsuprāt, labāk būtu jārīkojas lidostas "Rīga" darbiniekiem pie pārbaudes (security) lidojot ar mazu bērnu, kurš izmanto ratiņus un tajā brīdī atrodas dziļā miegā tajos, kā piemērs, edinburgas lidostā, ja bērns guļ ratiņos (ir aizmidzis) ejot cauri security, tad lidostas darbinieki paņem tos ratiņus un bērnu (bet nepaceļot rokās) un izmantojot nelielu skenēšanas iekārtu noskenē gan bērnu, gan ratus vai arī vienkārši izlaiž cauri speciāliem skenēšanas vārtiem, lai nebūtu jātraucē bērna miegs, bet lidostā "Rīga" neesot šādas iekārtas, kas, manuprāt, ir meli, jo neesam taču āfrikā, vai ne? Būtu jauki, ja nākotnē lidostā "Rīga" tiktu ieviesta šāda veida ierīce, kas neliktu ratus celt uz lentes un traucēt bērna miegu nakts lidojuma laikā, jo domāju, ka neesam vienīgie, kas ir saskārušies ar šāda veida problēmu. Paldies par sapratni!

26.07.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

B Bez_vārds 26.07.2023

Ak jel, Jūs šo gribat par darzeni izaudzēt? Nedod dies, noliks ne tur, paskatīsies ne tā, pieskarsies ne tā. Sīko mājās jāatstāj ja grib pa pasauli skraidīt.

R Renārs Ozoliņš 27.07.2023

Tu tā runā it ka mēs lidotu tik bieži kā ēstu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы