LV RU
www.sudzibas.lv Lidosta Rīga / RIX Apkalpošana un attieksme

Lidosta Rīga - Apkalpošana un attieksme

Esmu nepatīkami pārsteigta par Rīgas lidostas darbinieku attieksmi pret ceļotājiem. Izsmejoša un augstprātīga izturēšanās,aprunāšana ar kolēģiem personu,kura vēl nav paspējusi iziet. Šodien īpaši nepatīkama un riebīga bija sarkanmatainās robežsardzes izturēšanās pasu pārbaudes punktā. Ar savu neapmierināto un ņirdzīgo sejas izteiksmi un komentāriem,lai sataisu vienkāršāku sejas izteiksmi kaut gan biju apbēdināta vnk faktu,ka jāaizceļo no mājām mani ne pa jokam sadusmoja. Neuzskatu par korektu,kad tā norāda un sāk bāzt acīs savas valsts pilnvaras. Kauns un negods

D

Комментарии (1)

V vils 21.11.2013

vajadzēja laipni smaidot pieliekties tuvāk, lai salasītu ierēdnes uzvārdu uz nozīmītes. Parasti pie šādas taktikas šefojošās sīkās vienības maina savu uzvedību par 180 0.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы