www.sudzibas.lv Lidl Vilšanās

Lidl - Vilšanās

Biju veikalā trīs dienas pēc tā atvēršanas, biju patīkami pārsteigta par cenām, kvalitāti. Nodomāju, ka tagad tikai un vienīgi mans veikals būs lidl. Pēc nedēļas viss ir mainījies Cenas veikalā x2 plus vēl garā Rindā nostāvēju. Visu gaišu!

17.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

P

Комментарии (10)

Good Intentions 17.10.2021

Atvēršanas cenas. Tas bija diezgan paredzami, ka pacels. Mana radininieki vakar arī nostāvēja 1.5h rindā. Teica, ka rindā vairs nestāvēs un vieglāk uz Lietuvu aizbraukt.

G Gulbenietis 17.10.2021

Banāngalvas sāk nolaisties uz zemes :D

V vitols 17.10.2021

Tad kad izlasīju ,ka viņi publiski kautko pļūtī par covidt,tad sapratu,ka tas nebūs mans veikals.

Good Intentions 17.10.2021

Pēc tavas loģikas, tad šī nav tava valsts.

A asdasd123 17.10.2021

šie domāja , ka kaut kas būs citādāk šajā nabago zemē . atnāks lidl un būs paradīze zemes virsū . top quality par zemām cenām . nabaga aitas atkal uzmeta .

MURAKAMI 17.10.2021

Starp visiem veikaliem sen jau ir viss sarunāts. Dempingu ar cenām no LIDL puses šājā tirgū neviens neļaus. Žēl kā jūs neko no marketinga nesaprotāt. Tikai sapņojat vairāk par gadu: kad jau LIDLu atvērs? Tagad dzīvosim kā eiropā... Haha smejos sejā...

MURAKAMI 17.10.2021

Starp visiem veikaliem sen jau ir viss sarunāts. Dempingu ar cenām no LIDL puses šājā tirgū neviens neļaus. Žēl kā jūs neko no marketinga nesaprotāt. Tikai sapņojat vairāk par gadu: kad jau LIDLu atvērs? Tagad dzīvosim kā eiropā... Haha smejos sejā.

D Džigits2021 17.10.2021

Man patīk Centrāltirgus, rindu praktiski nav, cenas ir normālas un izvēle pietiekama

A Agnese Dzene 03.01.2022

Izņemot to, ka lētos produktus sapakojuši kvalitatīvos iepakojumos, tur nekā nav! Kaut kādus uzkožamos var nopirkt, bet tā nopietni, ģimenei pārtiku sapirkt nevar. Krējums neēdams, maize garšo pēc ūdens, griķi kā sēnalas saslaucītas, melnās olīvas ar pretīgu zivju pēcgaršu( to es vispār nesapratu, 1. X pirku, bija labas), tualetes papīrs plāns, veļas pulveris lētais mēsls. Un vēl rindā stāvēt?

K Kristians Danielis 04.01.2022

Pārtika tur patiešām ir bezgaršīga.
Nesaprotu tos cilvēkus, kas tur atgriežas vairākkārtīgi. Par to kāds mēsls ir tur nopērkamā produkcija varētu turpināt vēļ un vēl.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы