www.sudzibas.lv Lidl Slikta apkalpošana

Lidl - Slikta apkalpošana

Apsardze liedza ieeju veikalā dēļ tā, ka bērnu ratos apakšā grozā gulēja mazs sunītis. Arguments - sun iedrīkst tikai somā, jo cilvēkiem var būt alerģija no viņa. Uz jautājumu, kādēļ pēdējā pusgada laikā ik nedēļu šādi apmeklējot konkrēto Lidl Zolitūdē, nav bijušas nekādas pretenzijas, man atbildēja, ka jā, tātad darbinieki nav bijuši kompetenti šajā jautājumā. Uz lūgumu pasaukt veikala vadītāju, saņēmu smīkņājošu attieksmi no apsardzes.

22.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

0 0203 22.05.2022

Es arī esmu kategoriski pret suņiem veikalā.

Chikibriki 22.05.2022

Suņi ir labākie dzīvnieki pasaulē, bet dvj atzīstam - publiskās vietās kur ir saskarsme ar ēdienu viņiem nav vietas. Ja vēlaties ar suni brīvi pārvietoties, tad speciāli tam ir izlikts saraksts ar Rīgas (un ne tikai) iestādēm, kur ar mīluļiem ir brīva ieeja. cheers

E esmeraldae 22.05.2022

Šoreiz apsargam taisnība. Arī pa Bez Tabu vēl nesen bija sižets, kur Lidl teica, ka suņus pieļauj veikalā, bet tikai tam paredzētā somā.
Jāiet tad iepirkties uz Depo vai Ksenukai! Tur var lielus un mazus dzīvniekus ņemt gan ratos, gan pavadā :D

B BK 23.05.2022

Pareizi apsargs darīja. Savu kranci mājās turi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы