www.sudzibas.lv Lidl Очередь

Lidl - Очередь

Сегодня с маленьким ребенком (1 год) пришла к магазину Лидл в лиепае, увидев большую очередь (в 3,4 ряда) подошла к охране спросить можно ли с малышом без очереди? ! На что получила отказ, он сказал, что есть другие магазины как Рими или Максима - идите туда! Или вставайте в очередь ко всем, дальше ещё добавил, чтобы у людей в очереди я поинтересовалась, пропустят ли они меня вперёд, люди естественно отказали! Охранна считает, что такого порядка как женщину с ребенком, беременную или инвалидов пропускать не нужно! Хотя во всем магазинах действует это правило, даже в общ. Транспорте! Очень разочарована в отношении персонала и решению проблемы.

16.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Комментарии (17)

2 2marts 16.10.2021

Nav, ko iet uz Lidlu ar mazu bērnu, jo tāpat skaidrs, ka tur būs rindas.
Jo savādāk visi uz turieni ies tikai ar maziem bērniem un citi kā muļķi stāvēs rindā.
Gribat tagad bez rindas ir taču Rimi, Maxima un citi, ko velkaties uz veikalu kur uzreiz ir skaidrs, ka būs gara rinda.
Apnikušas tās JA ŽE MATJ 🤨

I Ir4a-kazir4a 16.10.2021

Brīva Latvijā.
Nav ko teikt... .
Šodien māte... pēc 1 gadu jau nē.
Atbrīvosīm Jums rindu.
Iešu Maximā un Rimi.
Lai Jums veicas miļie cilvēki.
Es bez maizes nebūšu nekad

E Eavilgirl 16.10.2021

Pareizi ir! Nav ko vandīties tagad pa veikaliem ar bērniem. Un ja negrib rindā stāvēt, tad jāiet uz citu veikalu nevis vienmēr un visur jāizmanto tas ka bērns mazs. Gribi tikt lidl tad stāvi rindā un gaidi kā visi. Punkts.

I Ir4a-kazir4a 16.10.2021

Laikām Jums nav bērni.‼️‼️‼️
Tas ir visā pasaulē kā mamiņam ar bērnien LĪDZ 5 GADIEM VISUR VAR IET BĒZ RINDAS.
Neviens nepalieks bez maizes ,bet dzīva ir tada kā ir.
Nedod dievs pienāks Jums vai Jusiem bēdnam būtu tadā situācijā.
Pilnigi piekrītu Tajāj kas uzrakstīja👍👍👍

I Ir4a-kazir4a 16.10.2021

Elvi par savejiem‼️‼️‼️
eijet Jūs āri tur‼️‼️‼️

E Eavilgirl 16.10.2021

Man bērni ir, bet nekad dzīvē neesmu kādam bezkaunīgi kaut kur līdusi priekšā. Un šobrīd, šādos apstākļos ne tik. Ja arī nebūtu kur atstāt, tad noraktu savu ziņkārību un ietu tur kur nav rindu. Nu nav vienigais veikals Latvijā.

L Liepājniece 16.10.2021

Ui, kā kundzes māk sagrozīt faktus sev par labu. Pati biju tobrīd rindā, visu redzēju. Visi stāvam rindā jau 2 stundas, labi vismaz ka jauks laiks. Atnāk 2 dāmītes un uzreiz iet klāt apsargiem un prasa vai laidīs bez rindas. Apsargs skaidro ka diemžēl nevarēs, arī to kāpēc. Dāmas pašas sāka teikt "Bet visur citur laiž bez rindas, pat sabiedriskajā transportā". Apsargs teica, ka, ja vēlas bez rindas, jāprasa pārējiem, vai ir ar mieru palaist. Dāmas pat negaidīja atbildi bet nicinoši ņirdza sejā apsargāja "Bet jūs taču esat apsargs". Vai viņas gaidīja, kā apsargs tagad ņems un visus bīdīs kā viņām iegribas?
Lai vai kā, kad saprata, ka bez rindas netiks, pašas apgriezās un aizskrēja prom.

Nevajag grozīt informāciju. Visa pasaulē nav jums parādā un nekur nav teikts, kā visiem būtu pienākums visur šitādas mammīte laist bez rindas. Nemainīgi tas bija

Un starp citu nedaudz pirms tam bija rindā kāda mamma ar bērnu ratiņos, kas dikti raudāja. Sieviete, kas bija rindas priekšā un tūlīt jau varētu iet veikalā pati piedāvājās palaist šo mammu iekšā. Lūk, vajag būt godīgiem pret citiem un tad arī notiks labas lietas, nevis pieprasīt visu no visiem

I ilrgjefiho 17.10.2021

Āprāts cik jūs esat dumja stāvēt 2 stundas rundā. Es to pilnībā nesaprotu. Kādā sakarā tur stāvēt 2 stundas rindā. Kāda ir tā motivācija? Interesanti, par kuriem zagļiem balsojāt vēlēšanās?

G Gulbenietis 16.10.2021

Labi, lielajās maximās ir rindas, kur no no sākuma apkalpo sīkos, ok. Ja tādas rindas nav, tad mamaša, rimsties! Kāpēc viens cilvēks gaida pusdienu un vēl gaidīs lieku stundu, kamēr mamašas un, tā jau aptrakušie penši, paņems savas kastes ar banāniem? Cik ir invalīdu, kuri tādi palikuši savas vainas pēc? Viņi jau ir pieraduši izturēties tā, it kā visi ir parādā. Nodzēri kājas, bumbulē ar ratiņkrēslu pa rindu pusdienu, pamperus na hodu mainot.

Good Intentions 16.10.2021

Pareizi visu saka, lai dodaties uz citiem veikaliem. Nevajag spiest uz bērniem vai invaliditāti. Citi cilvēki arī stāv rindā un gaida savu kārtu un viņiem arī nav velmes stāvēt ilgāk, kā vajadzētu dēļ dažiem vai pat vairums izredzētājiem.

I Ir4a-kazir4a 16.10.2021

Nedod jums ,kadreiz ijeit ar bērnu invalīdu kaut kur.

Good Intentions 16.10.2021

Ejiet uz citiem veikaliem vai kad rindas šitās beigsies, kur cilvēki stāv nu reāli ilgi.

D Džigits2021 17.10.2021

Rindā dzimu, rindā augu, rindā mūžu nodzīvoju, ram-tai, ram-tai, radidirīdi ram-tai rīdi rallalā!

MURAKAMI 17.10.2021

Охранна считает, что такого порядка как женщину с ребенком, беременную или инвалидов пропускать не нужно! - Да, ненужно. С чего вы решили, что вам положен блат?

MURAKAMI 17.10.2021

Всё, что должны инвалидам, выплачивают в виде пенсии. Инвалидами становятся или по своей тупости или несчастному случаю, чужой вине. А Вас, беременных, рожать никто не просил. Нет денег на нормальные магазины, не хрен рожать нищету.

A asdasd123 17.10.2021

ваш ребенок - это ваша проблема .

Y Yannis 28.12.2021

Invalīdiem un citiem kropļiem ir visa diena laika, ko rindā stāvēt, valsts apmaksāts laiks. Tiem, kuri tiem kropļiem maksā, ir jāstrādā, lai tie kropļi saņemtu pabalstus.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы