www.sudzibas.lv Lidl Akcijas avīzē prezentētās preces, veikalu plauktos vispār neeksistē

Lidl - Akcijas avīzē prezentētās preces, veikalu plauktos vispār neeksistē

Akcijas avīzē prezentētās preces, veikalu plauktos vispār neeksistē. Vakar biju veikalā un lielākā preču daļa kura bija prezentēta kā xxl visas nedēļas garumā veikala plauktos nebija un pat cenu zīmes nebija, kaut gan ir tikai nedēļas vidus. Visur pielādēti tikai akcijā esošie pelmeņi. Tā ka akcijas avīzē rakstītais neatbilst patiesībai un reklāma uzraksti pirkama sarakstu un ej uz veikalu nedarbojas. Esmu pamanījusi, ka lidlā arī ar piena produktiem bēdīgi un to plaukti pastāvīgi ir tukši vai sāv pēdējie 3-4 iepakojumi, tātad prece tiek piegādāta stingri ierobežotos daudzumos un visiem nepietiks. Lidls nepilda savus solījumu un jau droši ierindojas maximas, rimika, mego, elvi uc lielvaikalu ķēžu līmenī ar nekvalitatīvu pārtiku (lidlā briesmīgs un savītis dārzeņu plauks ar savītušiem un bojātiem kartupeļiem kuriem Cena lidzvērtiga pārējo lielveikalu piedāvātai cenai) un melīgu akcijas piedāvājuma avīzēm.

13.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Y

Комментарии (1)

G Gulbenietis 13.01.2022

Alus parastās un skidku cenas ir stipri zem maximas un rimi cenām, pietam garšo pēc alus, nevis samazgām. Rēzeknes lidl ir līmenī. Free way kola priekš savas cenas ir baigi ok. Čipsu parastās cenas ir tādas, ka maxima uz akciju nevelk līdzi, gandrīz nekad. Jogurti ir ok un maksā lēti. Ja ģimenes agrāk brauca uz leišu lidliem zatarivatsa, tad, protams, viņi saprot tam jēgu ;). Piens un sviests ir maximas cenās. Mani top veikali tāpat ir lidl un maxima, jo viens otru papildina. Katrā ir kaut kādas preces, bez kurām nevaru un negribu iztikt. Rimi iepaliek, bet arī ir preču grupas, kuras ir kvalitatīvākas kā citur.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы