LV RU

РешеноLeņķis,😐🏡 Nomale, Klimats - Kapec tik baisa

Labdien, notika tāda lieta. Redzietes zinu vienu teritoriju, kuru par nomali saucot, reāli baisa pasaules mala. Ir tāda problēma, ka tā ir sasodīti tālu un ļoti liela. Vakar skatījos bildes un tur slepeni bija noslēpies lăcis, visumă baisi. Tur nokļīt ļoti viegli, bet tur nav forši, jo tur ir neiedomājami plašumi, kurus pa 10 gadiem nepaveiksi un kad ir sals, tad acāboli pusstundas laikā sasalst, bet neskatoties uz to, tur sniegs ir reti, wtf? Leņķis bez sniega, kur sniegs? Ja centralaja un dienvidu daļā ir mājā izlietnes, tad ziemeļos to nav un kamēr dirs, sūds iesalst dispersasi di**** caurumā un tad ar rokām sasalusī fēce jārauj laukă. Ir arī viena mežonīga pilsēta, kuras vidū ir briesmoņa penim piemineklis, visi lenteńi to zina. Un jă, lenteņu Kūkas ir negaršīgas - cukurmaize. Plus vēl tās skumjas, ja ieraugi zirgu ar vienu ragu, tad raudi, jo esi nezkur un ja citi uzzinās, dabūs sirdstrieku. Bet būs taču jāpasaka ka klimats, nevis Kurzeme. Daudzus jauniņos pirmo gadu drāž visos vairumos, bet vismaz ja izturi, 😊 tad vari grauzt tortes. Es reiz vietējajā maximā dabūju kilogramu šokolādes un citu ēdienu var dabūt tonnām. Un vēl, viņiem nav pieejams remdens ūdens, tikai verdošs vai ledains, izvēlies, 😘 kurā roku băzt!

Дополнено Vagons Komā 07.08.2020

Paya, par tualetem nav taisniba, tur tomer visur var pakakăt.

Жалоба успешно разрешена Vagons Komā 09.09.2020

Jă, ir vieta, kuras nosaukums nedaudz līdzinās apraksttajam, bet doma drošvien bija cita. Lieta tâda, ka jebkur var jau iekulties problēmās, pat Disnejlendã vai Skrīveru gotiņā var sataisīt sev ĺaunākās problēmas, tas nenozīmē, ka vieta slikta. Kopumā tā teritorija ir labi kopta un tur nav nemaz tik bargs tas sals, kopumā īsti neatšķiras no Rīgas. Un tualetes ir siltas un mâjās. Nepareiza man bija pieeja šādi pieet traumai un vainot salìdzinoši drošu vietu, bet ne savu pârgalvīgo.rīcību.

Комментарии (3)

Vagons Komā 07.08.2020

Pa tieşu no leņka

N Noboby 07.08.2020

Izlasot pēdējos teikumus man liekas ka runa ir par Apvienoto karalisti, kur ir divi dažādi krāni izlietnē ar karstu vai aukstu ūdeni, bet viennozīmīgi Tev ir gadījusies diezgan stiprs LSD ja Tu redzi tādu hu*ņu

O OOOOOOOoo 07.08.2020

Izlasot šo, man šķiet ka tev ir diezgan stiprs LSD ja kko saprati 😃

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы